Turpinām veiksmīgo sezonas noslēgumu!

08.10.

Šodien uz Tukums, Optibet Virslīga čempionāta 31.kārtas spēli aizvadīt ieradās SK Super Nova / Salaspils komanda. Mūsu komandas noskaņojumā bija turpināt veiksmīgo spēļu sēriju, vēl jo vairāk, atskatoties pagātnē, noskaņojumā bija jābūt kaujinieciskam.

Spēles sākums abām komandām izvērtās neizteiksmīgs. Lai arī mūsu komanda kontrolēja spēles gaitu, un viesiem praktiski nebija ne mazāko iespēju apdraudēt mūsu vārtus, spēle uzbrukumā nevedās. Viss kas notika starp aizsargiem un pussargiem darbojās labi, bet uzbrukumā tukšums. Ja nevaram mēs, palīgā nāca viesi. Pēc Bogdana Saamoilova centrējuma, bumbu “pielaboja” salaspilietis, un tā mūsu komanda izvirzījās vadībā. Puslaikā 1 – 0.Otrais puslaiks sākās ar manāmu mūsu komandas aktivizēšanos, un sāka arī veidoties bīstami momenti pie viesu vārtiem. Neaizmirsām arī par viesmīlību, kur neveiksmīgas darbības gandrīz ļāva viesim rezultātu izlīdzināt. Spēles iespējamo atrisinājumu nokārtoja mūsu komandas centrālie aizsargi spēles 59 minūtē. Pēc standartsituācijas, viss aktīvākais soda laukumā bija Niks Sliede, kurš piespēlēja uz soda laukuma vidusdaļu, ko izmantoja Kristers Neilands 2 – 0.

Lai arī mūsu komanda izniekoja vismaz 3 – 4 labas vārtu gūšanas iespējas otrajā spēles nogrieznī, būsim godīgi, arī viesiem bija 2 labas vārtu gūšanas iespējas, kurās mūsu pēdējā aizsardzības līnija Sergejs Vilkovs bija nekļūdīgs.

Izcīnot uzvaru šīsdienas spēlē mūsu komanda sasniedza līdz šim labāko komandas pieredzi Virslīgā. Nezaudētas 5 spēles pēc kārtas, kurās izcīnītas 4 uzvaras, un vienu reizi cīnījāmies neizšķirti. Papildus tam, pēdējās trīs spēlēs izcīnītas uzvaras.

Nākamā spēle mūsu komandai nākamajā svētdienā, kad Rīgā viesosimies pie spēcīgās Futbola klubs RFS.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *