Virslīga 2023!

01.10.

Šodien, Tukuma pilsētas stadionā, Optibet Virslīga 30.kārtas spēlē mūsu komanda uzņēma turnīra tabulā tieši priekšā esošo FK AUDA.

Spēles sākums mūsu komandai gana aktīvs, kas centās pretiniekus presingot un tādejādi uzspiest savu spēli. Tas arī izdevās, jo spēles 15.minūtē pēc Ibrahima Sow individuālas darbības netālu no viesu soda laukuma, viņa piespēli izmantoja, un nekļūdīgi sita Bogdans Samoilovs. Lai arī pēc vārtu guvuma daudzi iedomājās ka mūsu komanda spēlēs uz rezultāta noturēšanu, nekā. Mūsu komandas uzstādījums bija aktīva spēle pa visu laukumu, kas arī nesa augļus. Viesi protams palielināja spiedienu, bet tādas īsti bīstamas situācijas pie mūsu vārtiem izveidot nespēja. Otrais puslaiks iesākās ar 4 spēlētāju maiņām viesu komandā, kas spilgti parādīja, ka viņu nav mierā ar notiekošo laukumā. Palielinoties spiedienam uz mūsu vārtiem, ar vien ciešāk un precīzāk mūsu puiši darbojās aizsardzībā, neaizmirstot arī par uzbrukumu. Visa otrā puslaika garumā, viesi spēja izveidot tikai vienu bīstamu spēles momentu, kas palicis atmiņā, pārējie tādi standarti un pusmomenti. Mūsu komandas uzbrucēji gan manuprāt nospēlēja nedaudz pavirši, jo vairākus izgājienus uz pretinieku vārtiem 2 – 2, 3 – 3 nespēja noslēgt ar vārtu guvumu. Bet ko nu par to, pat galvenais ir 3 punkti tabulā, un kā zinātāji ir sarēķinājuši, šie punkti pat pie viss nelabvēlīgākā scenārija nodrošina mūsu komandas dalību nākamā gada Virslīgas čempionātā. Esam patiesi priecīgi un gandarīti, jo pirmajā piegājienā mums to neizdevās paveikt. Ar vairogu vai uz tā!📷 Sanita Ieva Sparāne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *