Izlašu pārtraukumā.

21.09.

Jau minējām, ka pēc pēdējās spēles kurā FK Tukums 2000 / Telms viesos pieveica Metta komandu, komandas devās lielajā izlašu pārtraukumā. Šis lielais pārtraukums lielai daļai mūsu komandas spēlētāju būs gana aktīvs un cerams arī ražīgs. Jaunatnes izlašu treneri novērtējuši mūsu kluba treneru darbu un parādīto komandas spēli, ar mūsu klubam vēl nebijušu spēlētāju daudzuma izsaukšanu uz U – 19 uz U – 21 izlasēm. Jau šovakar, U – 19 izlases sākumsastāvā pirmo spēli EČ 2023 kvalifikācijas turnīrā aizvadīs Niks Sliede.

Spēles sākums ⏰ 20.00

Tiešraidi ērti vērot 📺 𝘄𝘄𝘄.𝗳𝗿𝗳.𝘁𝘃

Lielākais tukumnieku desants kluba vēsturē devies uz U – 21 izlasi. Treniņnometni un pārbaudes spēli Latvijas U-21 izlase 27. septembrī Suvalkos aizvadīs pret Polijas vienaudžiem. Uzaicinājumu uz izlasi ir saņēmuši seši !!! mūsu kluba spēlētāji. Savu vietu komandā, un pierādīt savu varēšanu, centīsies Sergejs Vilkovs, Kaspars Anmanis, Dāvis Zeltiņš, Markuss Kruglaužs, Maksims Fjodorovs un Kristiāns Kaušelis. Vēlam čaļiem veiksmi un demonstrēt lielisku futbolu šajā treniņnometnē.

Protams, ka mūsu futbola klubs ir patiesi gandarīts par šādu darba novērtējumu, jo FK Tukums 2000 pārstāvniecība šajā U – 21 izlases sasaukumā ir vislielākā.Visiem veiksmi, un galvenais bez traumām 💪💪💪.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *