Uzvara svarīgā izbraukuma spēlē !

17.09.

Šodien Rīgā, viesojoties LNK Sporta Parkā, kur savu šīsdienas mājas spēli aizvadīja FK Metta, aizvadījām Optibet Virslīga 29.kārtas spēli.

Ar pašu spēles sākumu, Kristaps Dišlers trenētā komanda ieguva spēles teritoriālo pārsvaru un centās kontrolēt spēles gaitu. Tas viss noslēdzās ar vārtu guvumu, kad Bogdans Samoilovs no metriem 25 sita spēcīgi un nekļūdīgi vārtu augšējā stūrī. Prieki gan nebija ilgi, nevajadzīgs pārkāpums aizsardzībā, un Metta komanda ar 11 m soda sitienu rezultātu izlīdzināja. Pārējie komandu centieni pirmajā puslaikā nebija veiksmīgi. Otrajā puslaikā mūsu komanda iesāka vēl labāk, puslaika otrajā minūtē mūsu komandu atkal vadībā izvirzīja Markuss Kruglaužs, kurš no vārtu priekšas bija nekļūdīgs. Lai arī ātrie puslaika vārti varētu nozīmēt par piesardzīgāku spēli, tā nebija šīsdienas recepte. Mūsu komanda pārliecinoši kontrolēja spēles gaitu un izdarīja pienācīgu spiedienu uz mājnieku vārtiem. Mettieši centās atbildēt ar pretuzbrukumiem, bet pie reālām vārtu iespējām netika. Tuvojoties spēles izskaņai, kā jau vienu vārtu spēlēs nereti gadās, rīdzinieki metās atspēlēties. Lai arī mūsu komanda paspēja izveidot vēl pāris labas vārtu gūšanas iespējas, ar noslēdzošo sitienu neveicās. Pašā spēles izskaņā, kad jau tika spēlēts uz rezultātu, mūsu vārtsargs bija nekļūdīgs, un rezultāts uz tablo nemainījās. Uzvara ļoti svarīgā spēlē, kas ļauj mūsu komandai patreiz pakāpties uz sesto vietu turnīra tabulā. Tagad priekšā divu nedēļu izlašu pauze, kurā izlašu treneri ir novērtējuši mūsu kluba treneru darbu. U – 19 izlases kreklu 2023. gada UEFA EČ kvalifikācijas spēles pielaikos Niks Sliede. U – 21 treniņnometnei un spēlei pret Polijas vienaudžiem uz uzaicināti 6 !!! mūsu kluba spēlētāji: Sergejs Vilkovs, Maksims Fjodorovs, Kaspars Anmanis, Dāvis Zeltiņš, Markuss Kruglaužs un Kristiāns Kaušelis. Nākamā spēle mūsu komandai 1. oktobrī, kad Tukumā viesosies FK Auda.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *