Punkts izbraukumā!

10.09.

Šodien, iesākot noslēdzošo spēļu apli Optibet Virslīga 2022.gada čempionātā, mūsu komanda devās tālajā izbraukumā uz Daugavpili.

Ja pirms spēles aplūkojam turnīra tabulu, spēle svarīga, jo abas komandas cīnās par 6 vietu, un komandu starpā ir tikai viens punkts. Spēles sākumā, mūsu komanda iesāka nedaudz aktīvāk, cenšoties kontrolēt spēles gaitu, bet līdz kādiem daudz maz bīstamiem momentiem nespēja tikt neviena no komandām. Pirmajā puslaikā jāatzīmē viena epizode, kad mūsu komandu no vārtu zaudējuma glāba mūsu komandas vārtsargs Sergejs Vilkovs. Otrajā puslaikā mājnieki jau bija pārņēmuši spēles grožus savā kontrolē, bet līdz īsti bīstamām epizodēm nonāca epizodiski. Otrajā puslaikā cīņa ritēja vairāk laukuma vidusdaļā, lai gan būsim godīgi, bīstamāk uzbruka latgaliešu komandas pārstāvji. Lai arī spēles izskaņā mūsu komanda ieguva skaitlisko pārsvaru, materializēt to vārtu guvumā nesanāca. Mūsu komandai šī bija pirmā spēle sezonā, kad rezultāts uz tablo arī pēc spēles beigu signāla rādīja 0 – 0. Domāju šis neizšķirts pierāda, ka cīņai par 6 vietu esam gatavi, uz ko arī tieksimies atlikušajās šīs sezonas spēlēs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *