Rādām raksturu un uzvaram!

03.09.

Šodien Slokā, noslēdzot trešo spēļu apli, mūsu komanda viesojās pie FK Spartaks Jūrmala. Atgādināsim, ka mūsu komanda divās pirmajās tikšanās reizēs bija tikusi pie uzvarām, uz ko protams lielas cerības arī tika liktas šajā spēlē.

Spēles sākumā, nedaudz tā kā piebremzējot, un atdodot spēles iniciatīvu mājniekiem, mūsu komanda izvēlējās spēlēt droši. Pretuzbrukumi deva augļus un tika izveidotas labas vārtu gūšanas iespējas, kuras diemžēl nespējām realizēt. Spēles 14. minūtē pēc Kristiāna Kaušeļa centrējuma mājnieki bumbu raidīja savos vārtos. Prieki gan nebija ilgi, jo desmit minūtes vēlāk, rupja kļūda aizsardzībā, ļāva rezultātam uz tablo izlīdzināties 1 – 1. Lai arī komandas spēja izveidot labas vārtu gūšanas iespējas, lieliski darbojās vārtu vīri, un pāris reizes arī vārtu konstrukcijas glāba no vārtu zaudējumiem. Otrajā puslaikā abas komandas demonstrēja atklātu futbolu, tā parādot, ka abas komandas cīnās tikai un vienīgi par uzvaru. Spēlei tuvojoties beigu signālam, visi kas skatījās spēli, noteikti redzēja, ka spēlētāji laukumā atdod visus spēkus, lai izcīnītu uzvaru. Spēles pēdējā minūtē, pēc stūra sitiena, bumbu ar galvu pagarināja Ryuga Nakamura, ar to pietika, lai tā nonāktu pie Ingara Sarmja Stugļa, kurš bija nekļūdīgs 2 – 1. Spartakieši metās atspēlēties un kā jau nereti ganās, iekrita pretuzbrukumā. Dāvis Zeltiņs ar lielisku piespēli un randiņu ar jūrmalnieku vārtsargu aizsūtīja Kristiānu Kaušeli, kurš izrēķinājās ar to, un uzstādīja spēles beigu rezultātu 3 – 1. Veiksmīgs trešā apļa noslēgums, un labs ceļavējš ievadot šī lielā futbola maratona noslēdzošo – ceturto apli. Nākamā spēle mūsu komandai nākamajā sestdienā, kad viesosimies Daugavpilī pie vietējās komandas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *