Zaudējums izbraukumā.

28.08.

Šodien Skonto stadionā, mūsu komanda aizvadīja izbraukuma spēli pret RIGA FC.

Spēles iesākumā abas komandas demonstrēja bezkompromisa spēli, cīņu par katru laukuma centimetru. Spēlei uzņemot apgriezienus, mājnieku pārsvars kļuva aiz vien izteiktāks. Spēles rezultāts mainījās 32 minūtē, diemžēl rīdzinieki izvirzījās vadībā. Cerība mūsu komandai nāca nedaudz vēlāk, kad viesi palika mazākumā, jo viņu malējais spēlētājs tika noraidīts no laukuma. Diemžēl tāds pavērsiens ar mūsējiem izspēlēja ļaunu joku, ielaidām otros vārtus. Pēc puslaika pārtraukuma, mūsu puiši aktivizējās un bija noskaņoti šo spēli vēl saglābt. Spēles 59 minūtē, pēc Maksima Sidorova centrējuma, bumbu ar galvu savam kolēģim novirzīja Ikuto Gomi, Ingars Sarmis Stuglis bija nekļūdīgs. Spēlē atgriezās intriga, kuru diemžēl mūsu čaļi neizmantoja, iekrītot ātrajā uzbrukumā tika pārkāpti noteikumi mūsu soda laukumā, viesi nekļūdīgi atkal palielināja rezultāta starpību. Spēles izskaņā komandām vārtus gūt vairs neizdevās, un diemžēl, mūsu komandai zaudējums pret Riga FC komandu, rezultāts 1 – 3.Nākamā spēle mūsu komandai jau 3.septembrī, kad Jūrmalā viesosimies pie vietējā FK Spartaks, spēles sākums 15.00.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *