Uzvaram Liepājas komandu mājas spēlē.

20.08.

Šodien Tukuma pilsētas stadionā, Optibet Virslīga čempionāta kārtējā spēlē uzņēmām spēcīgāko Kurzemes komandu FK Liepāja.

Spēles sākumā, nedaudz tāda kā “de ja vu” sajūta ar pēdējo mājas spēli. Komanda spēli, kā skatītājam no malas, uzsāka nedaudz piesardzīgi, tā kā inerti un bailīgi. Kurzemnieki šo situāciju izmantoja, un izvirzījās vadībā. Spēlei uzņemot tempu, viesi neizmantoja iespēju rezultātu dubultot, jo netika realizēts 11 m soda sitiens. Šāds spēles pagrieziens atgrieza mūsu komandas spēlētājos ticību, un ilgi nebija jāgaida. Spēcīgu sitienu pa vārtiem liepājnieku vārtsargs neveikli atsita, un pie bumbas, kas atradās tur pat pie vārtu līnijas, to tīklā trieca Jānis Krautmanis. Piecas minūtes vēlāk, apturot mūsu komandas uzbrukumu, viesi neatļauti pārkāpa noteikumus savā soda laukumā, un Ibrahima Sow aukstasinīgi realizēja soda sitienu. 2-1. Spēle kārtējo kūleni apmeta vēl pēc pāris minūtēm, kad otro dzelteno, un līdz ar to sarkano kartīti savā priekšā ieraudzīja otro vārtu autors Sows. Mūsu komanda pašā puslaika izskaņā palika mazākumā. Neskatoties un nonākšanu mazākumā, uz viļņa esošo mūsu komanda nonāca lieliskā iespējā vēl vairāk palielināt pārsvaru, viens uz “randiņu” ar liepājnieku vārtsargu izvirzījās Kristiāns Kaušelis, diemžēl noslēdzošais sitien mērķi nesasniedza.Visu otro puslaiku, mūsu komanda aizvadīja mazākumā, un tas padevās lieliski. Nenoliedzami, ka liepājniekiem piederēja spēles pārsvars, un arī viņi izveidoja vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, mūsu vārti palika neskarti. Kā pēdējais aizsardzības bastions labi darbojās mūsu vārtu vīrs Sergejs Vilkovs, kā arī jāatzīmē centrālo aizsargu labā spēle šodien. Smaga, grūta, bet pelnīta uzvara mājas spēle, un godam nopelnīti trīs punkti kopvērtējuma tabulā. Nākamo spēli mūsu komanda aizvadīs nākamajā svētdienā, kad Skonto stadionā viesosimies pie Riga FC.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *