Izstājamies no Latvijas kausa izcīņas!

14.08.

Šodien, Tukuma pilsētas stadionā, aizvadot 1/4 fināla spēli Latvijas kausa izcīņā uzņēmām RFS komandu.

Spēles sākums mūsu komandai izvērtās neveiksmīgs, un viesi, pēc mūsu pašu kļūdas, atklāja spēles rezultātu. Pirmajā puslaikā, lai arī pārsvars piederēja rīdziniekiem, tuvojoties puslaika izskaņai, mūsu puiši ar vien biežāk tuvojās viesu vārtiem, cenšoties spēli izlīdzināt. Pirmajā puslaikā tas neizdevās. Otrais puslaiks iesākās mūsu komandai ļoti apņēmīgi, un dodoties uzbrukumā, viesi bija spiesti pārkāpt noteikumus. No metriem 22, izpildīt soda sitienu devās vairāki mūsu komandas spēlētāji, lai tādejādi maldinātu pretinieku. Ibrahima Sow pārcēla bumbu pāri pretinieku sieniņai, un “ielika” to vārtu devītniekā, tik precīzi, ka rīdzinieku vārtu vīrs pat nepakustējās 1 – 1. Pēc šāda pavērsiena spēle atdzīvojās, un aizritēja straujā bezkompromisa cīņā. Sajutuši, ka vienkārši nebūs, viesi laukumā sūtīja savu smagāko “artilēriju”, un diemžēl, tas arī nostrādāja. 77.minūtē zaudētie vārti mūsu komandu salauza, un spēles izskaņā mūsu čaļi kapitulēja vēl divas reizes. Lai arī varam uzslavēt mūsu komandu par parādīto cīņassparu un atdevi spēlei, vēl nebijām laikam gatavi šādam solim. Cīņas Latvijas kausā ir noslēgušās mūsu komandai, un varam pievērsties tikai un vienīgi čempionātam. Nākamā spēle mūsu komandai nākamajā sestdienā, kad Tukumā viesosies FK Liepāja, spēles sākums 14.00.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *