Pirmās līgas komandai uzvara!

07.08.

Šodien Pauzera pļavās, Futbola Pirmā līga čempionāta ietvaros mūsu FK Tukums 2000 / TSS – 2 komanda uzņēma Rēzeknes komandu. Šodien mūsu otrās komandas sastāvu papildināja vairāki pirmās komandas spēlētāji, kuri dažādu iemeslu dēļ vakardienas Optibet Virslīga spēlē nepiedalījās.

Jau ar pašu spēles sākumu mūsu komanda ņēma spēles grožus savās rokās un kontrolēja spēles gaitu. Spēles 12 minūtē Ata Ozola centrējumu no labās malas, raidot bumbu vārtu tīklā ar galvu, realizēja Kristiāns Kaušelis. Pāris minūtes vēlāk, tas pats Kristiāns Kaušelis jau piespēli izdarīja pats, kura centrējumu vārtu guvumā pārvērta Ibrahima Sow. Pašā puslaika izskaņā, pēc Jāņa Krautmaņa centrējuma guva Kristers Neilands. Otrajā puslaika pirmajā pusē, kad treneris veica trīs vienlaicīgas spēlētāju maiņas mūsu komandas sastāvā, nosacīti atpūtinot vakar nespēlējušos spēlētājus, likās, ka spēle varētu manīties. Tomēr mūsu komanda uzņemto kursu nemainīja, un Kristiāns Kaušelis guva savus otros vārtus šajā spēlē. Pašā spēles izskaņā tas pats Kristiāns Kaušelis izdarīja rezultatīvu piespēli soda laukumā, kur ar viesu aizsargiem tika galā mūsu komandas jaunākais spēlētājs Helvijs Joksts, kurs ar netveramu sitienu atklāja savu kontu Futbola Pirmā līga čempionātā, un arī uzstādīja šīs spēles beigu rezultātu. 5 – 0 pārliecinoša uzvara, kas ļāva mūsu komandai pacelties par pāris vietām turnīra tabula, kur patreiz ierindojamies desmitajā vietā. Nākamā spēle mūsu komandai 21.augustā kad izbraukumā tiksimies ar Skanstes SK.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *