Bezierunu zaudējums.

06.08.

Šodien Valmierā, Optibet Virslīga kārtējo čempionāta spēli aizvadīja FK Tukums 2000 / Telms komandas spēlētāji, tiekoties ar patreizējo čempionāta līdervienību Valmiera FC.

Nevienam jau noteikti nav noslēpums, ka mūsu komandai spēles pret Top komandām izvēršas dažādas, lieliskas cīņas un pretstata spēles mijas ar neizteiksmīgām un tādām, kas vienkārši nesanāk.Diemžēl šīsdienas spēle bija viena no tām, kur vienam viss sanāk, otram nesanāk ne kas, iespējams kāds teiks lielā meistarības līmeņa atšķirība? bet ja esam pieredzējuši labas cīņas ar spēcīgiem pretiniekiem, tad jau kas cits. Tā arī šodien, līdz pirmā puslaika vidum spēle bija piesardzīga un ar tādu kā pietāti. Puslaika vidū ātri ielaidām divus vārtus, un līdz puslaika beigām vēl divus. Spēles liktenis jau bija izšķirts. Otrajā puslaikā valmierieši iespēja vēl divus, uz ko mūsu komanda spēja atbildēt tikai pašā spēles izskaņā, kad stūra sitiena centrējumu, augstā lēcienā un sitienā ar galvu noslēdza Ingars Sarmis Stuglis. 1 – 6.Nākamā spēle mūsu komandai Latvijas kausa izcīņā 14.augustā, kad Tukumā viesosies RFS komanda, spēles sākums 16.00.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *