Zaudējums spēles izskaņā!

30.07.

Šodien, Tukumā viesojās pagājušās sezonas čempionvienība RFS, kura turpina cīņu par šī panākuma atkārtošanu arī šogad.

Jau kopš paša spēles sākuma, saprotams visiem, spēles grožus vairāk kontrolēja viesi. Lai arī viesiem piederēja ievērojams pārsvars spēles kontrolē, īsti bīstami momenti pie mūsu vārtiem neveidojās, vēl vairāk, mūsu komandai bija laba iespēja atklāt rezultātu, kad uzbrukuma centrējumu neizdevās noslēgt.

Otrajā puslaikā viesi sāka ar 2 spēlētāju maiņām, protams viņus šāds rezultāts nepavisam neapmierināja. Spēles asākās epizodes sākās 52 minūtē, kad pēc rupjas spēles pret mūsu spēlētāju, kuru tiesneši nefiksēja, un abpusējas spēka demonstrācijas laukumā sākās grūstīšanās. Visi viesu komandas treneru korpusa dalībnieki, kā arī lielākā daļa rezervistu izskrēja laukumā un iesaistījās savas taisnības pierādīšanā, un kā šo epizodi traktē šīs spēles soģis ? – viss kārtībā. Turpinājumā viesu komanda turpināja pastiprināt savu sastāvu, un jau spēles 66 minūtē, manuprāt, laukumā bija spēcīgākais visu komandas sastāvs. Diemžēl viesi panāca savu, un 70 minūtē izvirzījās vadībā, savu pārsvaru tiem izdevās dubultot 83 minūtē, kad arī tika uzstādīts spēles beigu rezultāts. Smaga un daudz spēka prasoša spēle, pret ļoti spēcīgu pretinieku, kuram parādījām ļoti lielu pretsparu un nepiekāpību. Prieks par komandas raksturu, un kārtējā vilšanās par spēles “pieskatītāju” darbībām un konsekvenci. Nākamā spēle mūsu komandai nākamajā sestdienā, kad dosimies viesos pie patreizējās līdervienības uz Valmieru.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *