Uzvara pirmās līgas čempionātā!

31.07.

Vakar, izbraukumā Smiltenē, FK Tukums 2000 / TSS – 2 komanda viesojās pie FK Smiltene / BJSS. Spēles pirmajā daļā komandas iesaistījās bezkompromisa cīņā, jo kā futbola aprindās runā, šī bija tā saucamā sešu punktu spēle.

Puslaika izskaņā mūsu komanda nonāca iedzinējos, puslaikā 0 – 1.Otro spēles nogriezni mūsu komanda iesāka ļoti apņēmīgi, un Ričards Penka pašā puslaika sākumā izlīdzināja rezultātu. Spēles likteni varēja izšķirt 52 minūte, kad mūsu komanda palika mazākumā, jo spēlētājam otrās dzeltenās kartiņas dēļ laukums bija jāpamet. Mūsu puiši saņēmušies spēkiem, kompensēja šo viena cilvēka iztrūkumu, un 69 minūtē Renards Ūdris jau mūsējos izvirzīja vadībā. Punktu šai rakstura uzvarai spēles izskaņā pielika Iļja Atligins, kurš spēles 83 minūtē uzstādīja spēles beigu rezultātu 3 – 1.Šī mūsu komandai bija smaga un svarīga uzvara, jo komanda ar ļoti jauno sastāvu, nekādi nespēja labi nospēlētās spēles novest līdz pozitīvam iznākumam, vienmēr nedaudz pietrūka. Ceram, ka šī uzvara ieliks pamatus veiksmīgam čempionāta turpinājumam, jo Futbola Pirmā līga čempionāts tikai tagad ir savā pusceļā. Vēlam komanda izdevušos čempionāta otru pusi, par skaistām uzvarām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *