Nesagāja !

24.07.

Vakar izbraukumā Salaspilī, FK Tukums 2000 / Telms komanda 22.kārtas Optibet Virslīga čempionāta spēlē viesojās pie SK Super Nova Salaspils.

Spēles sākums bikls un neizteiksmīgs, un vien pašu neprecizitātes un iespējams neliela paviršība spēles ievadā noveda mūsu komandu iedzinējos. It kā sapratuši, ka joki nebūs, mūsu komandas vīri aktivizējās un pārņēma spēles kontroli. Pirmajā puslaikā arī tika izveidotas pāris labas vārtu gūšanas iespējas, diemžēl tās realizēt neizdevās. Otrā puslaika sākumā vēl viena paviršība, viesu vārtsarga piespēle nonāk līdz uzbrucējam!, kurš arī izmanto šo dāvanu, palielinot savu pārsvaru. Piecas minūtes vēlāk, Kristers Eduards Švāns vienus vārtus atguva. Lai arī pēdējās 20 spēles minūtes mūsu komanda izdarīja lielu spiedienu, vairs vārtus gūt neizdevās, un komanda piedzīvoja zaudējumu pret patreizējo šī čempionāta vājāko komandu, kurai šī bija tikai pirmā uzvara šogad. Pēc spēles nāk atmiņā Latvijas kausa spēle, kurā salīdzinoši viegli pārspējām salaspiliešus, iespējams mazais pretinieka nenovērtēšanas velniņš bija iezadzies spēlētāju galvās. Nekas, ar vienu zaudējumu nekas nebeidzas, jo priekšā vēl 16 aizraujoši mači šajā karstajā 2022.gada čempionātā. Nākamā spēle mūsu komandai 30.jūlijā, kad Tukumā viesosies RFS komanda. Spēles sākums ⏰ 18.00.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *