Zaudējums izbraukumā.

18.07.

Šodien Rīgā, Skonto stadionā kuru par mājvietu izvēlējusies Ķekavas komanda FK Auda, mūsu komanda aizvadīja Optibet Virslīga 21.kārtas noslēdzošo spēli. Lai arī mūsu komandai iepriekš padevies gana rezultatīvs un patīkams spēļu nogrieznis, visam labajam reiz pienāk beigas.

Pirmajā puslaikā mūsu komandas vīri vēl spēja turēties pretī mājnieku spiedienam, un pat pārbaudīja vārtu konstrukcijas izturību. Lai arī puslaika izskaņā tika zaudēti vārti, spēle likās vēl “dzīva”. Diemžēl otrajā puslaikā mājnieki nodemonstrēja savu pārākumu, un biežās kļūdas neļāva parādīt savu labāko sniegumu. Audas spēlētāji to meistarīgi izmantoja, un guva vēl divus bezatbildes vārtus, tādejādi revanšējoties par zaudējumu otrā apļa spēlē. Mūsu komandai zaudējums, bet ir arī pozitīvas ziņas. Tā kā ir beidzies vasaras pāreju periods, tad tagad visas kārtis ir galdā. Ja iepriekšējās spēlēs jau debiju mūsu sastāvā piedzīvoja Kristiāns Kaušelis, Kristers Neilands, Maksims Sidorovs un Kristaps Puzānovs. Tad šodienas spēlē mūsu komandā atgriezās Jānis Krautmanis, kā arī komandai pievienojās Bogdans Samoilovs. Vēlam visiem saprasties ar komandas biedriem, un iekļauties FK Tukums 2000 / Telms komandas sastāvā. Nākamā spēle mūsu komandai jau šajā sestdienā, kad Salaspilī viesosimies pie SK Super Nova, spēles sākums ⏰ 18.00.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *