Paldies labākajiem !!!

13.07.

Šodien pārceltajā Optibet Virslīga 9.kārtas spēlē Tukumā viesojās FK Spartaks Jūrmala. Jāatzīmē, ka komandas turnīra tabulā atradās atrodas līdzās, un abas komandas šķīra vien nieka 3 punkti, kā saka zinātāji – sešu punktu spēle.

Pirmajā puslaikā pēc kārtīgas lietus gāzes, kura lēnām mitējās vien pus stundu pirms spēles sākuma, pielijušā laukumā komandām neizdevās parādīt savu labāko sniegumu. Lai arī nedaudz spēles pārsvars piederēja mūsu komandai, par izteiktu to nosaukt noteikti nevarēja. Puslaika izskaņā tomēr spēle pamainījās, Oskara Rubeņa izrāvienu un centrējumu soda laukumā vārtu guvumā pārvērta Ikuto Gomi, 1 – 0 puslaikā.Otrajā puslaika 7 minūtē, pēc Ata Ozola izpildīta standartsituācijas centrējuma, savus pirmos vārtus Optibet Virslīga guva Kristers Neilands, 2 – 0. Lai arī viesu komanda aktivizējās, un centās atspēlēties, pēdējo robežu droši sargāja mūsu aizsardzības spēlētāji un vārtsargs, jāpiebilst, ka vienreiz mūs glāba arī vārtu konstrukcija. Spēles izskaņā, precīzāk 81.minūtē uz maiņu spēlē iesaistījās Kristaps Puzānovs. Un jau pāris minūtes vēlāk, viņš bija pirmais pie atsistās bumbas, ko ar tālšāvienu raidīja Kaspars Anmanis, un guva spēles noslēdzošos vārtus, tādejādi arī atklājos savu vārtu rēķinu Optibet Virslīga. Skaista un svarīga uzvara savu skatītāju priekšā, kuru atbalsts tik ļoti palīdzēja komandai izcīnīt šo panākumu. “Paldies labākajiem, tiešām liels paldies visiem, kas nenobijās no lietus, un atnāca mūs atbalstīt. Paldies labākajiem ! Apsveicu visus ar šo uzvaru, šī mums bija ļoti svarīga spēle, tāpēc prieks, ka izdevās izcīnīt panākumu. Protams, liels prieks arī par Kristera un Kristapa vārtiem, abiem čaļiem tie ir pirmie vārti Optibet Virslīga, liels prieks arī par nullīti aizmugurē. Ir ļoti labi padarīta darba sajūta, bet ilgi laika priecāties mums nav, jo jau nākamajā pirmdienā mums jāaizvada nākamā spēle, kurai jau sākam gatavoties tagad”, ar gandarījumu lielu paldies skatītājiem nosūtīja komandas treneris Kristaps Dišlers.

Nākamā spēle mūsu komandai 18.jūnijā, kad viesosimies pie FK AUDA. Spēle notiks Skonto stadionā, spēles sākums ⏰ 18.00. 📷 Nora Krevņeva-Baibakova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *