Droša uzvara Kausa 1/8 finālā!

09.07.

Šodien Salaspils stadionā FK Tukums 2000 / Telms komanda Kausa izcīņas 1/8 finālā viesojās pie SK Super Nova. Mūsu komandā šīs spēles starta vienpadsmitniekā liela rotācija, tādejādi dodot atpūtu un iespēlējot lielāku skaitu komandas spēlētāju. Spēles pirmajā puslaikā spēle bija līdzīgāka, lai arī bumbas kontrole un spēles grožus turējām savās rokās.

Pirmajā puslaikā visi centieni mūsu komandai atklāt rezultātu cieta neveiksmi, un lai arī momenti veidojās, to noslēgumā pietrūka noslēdzošā sitiena. Otrajā puslaikā laukumā atgriezās pilnīgi citas motivācijas mūsu komanda. Ja pirmajā spēles nogrieznī mājnieki vēl izveidoja pa kādam pusmomentam, tad otrajā puslaika sākumā spēle pārsvarā norisinājās ap Super Novas soda laukumu. 52. minūtē savus pirmos vārtus FK Tukums 2000 / Telms komandas sastāvā guva Kristaps Puzanovs, kurš atgriezies dzimtajā komandā pēc neliela pārtraukuma. Apsveicam Kristapu ar pirmajiem vārtiem !Otrā puslaika vidū mūsu komanda izdarīja vairākas spēlētāju maiņas, kas arī deva rezultātu un palielināja spiedienu uz mājnieku vārtiem. Ar vārtu guvumu to izdevās nostiprināt 82.minūtē, kad Kristināna Kaušaļa reidu laukuma kreisajā malā un lielisku piespēli izmantoja Ibrahima Sow. Spēles izskaņā jau redzētais laukumā izskatījās nedaudz nolemti, jo mājnieki lai arī kā centās, nekas nesanāca, un mūsu puiši spēlēja ar pārliecību un droši noveda spēli līdz veiksmīgam iznākumam. 2 – 0 pelnīta uzvara šajā kausa spēlē.Nākamā spēle mūsu komandai jau nākamajā trešdienā 13.jūlijā, kad pārcelto 9.kārtas spēlē savās mājās uzņemsim FK Spartaks, spēles sākums ⏰ 18.30.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *