Smaga uzvara svarīgā spēlē!

03.07.

Šodien, Tukuma pilsētas stadionā viesojās FK Metta komanda, kura pirms spēles turnīra tabulā atradās viena punkta attālumā. Spēles pirmā puslaika iesākumā drošāk ar bumbu rīkojās viesi, kuri vairāk kontrolēja bumbu, bet līdz īstiem un bīstamiem momentiem tā arī nenonāca. Jā arī viesi centās apdraudēt mūsu komandas vārtus, tad sitieni lidoja garām mērķim. Spēles 30 minūtē aktīvi aizsardzībā nospēlēja centa aizsargs Niks Sliede, apzogot uzbrucēju, un iespēlējot to komandas kapteinim, kurš ar netveramu sitienu atklāja spēles rezultātu. Pirmie vārti šajā sezonā Kasparam Anmanim, ticam, ka to būs vēl daudz.

Pirmo reizi mūsu vārtu vīram spēlē bija jāiesaistās tikai puslaika izskaņā, kad viesi nespējot atrast pieeju mūsu vārtu laukumam, uzmēģināja tālsitienu. Puslaikā 1 – 0.Otrajā puslaikā viesi centās palielināt apgriezienus, un lauzt spēli, bet bīstamas situācijas pie mūsu vārtiem veidojās tikai pēc standartsituācijām. Pēdējās desmit minūtēs, kā jau pie minimāla rezultāta nereti gadās, iedzinēji palielina spiedienu. Tas gan pie īstiem vārtu gūšanas momentiem nenoveda, jo aizsardzības līnija šodien bija uzdevumu augstumos. Vēl vairāk, jau tiesnešu pieliktajā kompensācijas laikā, Ingars Sarmis Stuglis apzaga mettiešu spēlētāju laukuma vidusdaļā, izrāvās pa malu uz viesu vārtiem, un ar elegantu piespēli, bumbu kā uz paplātes pasniedza, Kristeram Eduardam Švānam. Kristers bija nekļūdīgs, un papildināja savu rēķinu Optibet Virslīga vārtu guvumiem. 2 – 0, smaga un svarīga uzvara, kā teiktu sešu punktu spēlē. Apsveicam komandu ar lieliski aizvadīto spēli, parādīto raksturu un skaisto uzvaru. Liels paldies visiem skatītājiem, kas ar savu atbalstu sniedza nenovērtējamu ieguldījumu šīs dienas panākumā, spēlējot mājās, savu skatītāju priekšā, un gūt panākumu, ir katra futbolista sapnis.Paldies.Nākamā Optibet Virslīga mājas spēle mūsu komandai pēc 10 dienām, 13.jūlijā, kad izspēlēsim pārcelto 9.kārtas spēli, uzņemot kaimiņus – FK Spartaks. Spēles sākums 18.30.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *