Pierādījums sev !

01.07.

Pēc izlašu pārtraukuma, šodien atsākās arī Futbola Pirmā līga čempionāts, un uz Tukuma šodien devās Valmiera FC kluba otrā komanda, kura šajā čempionātā ir tabulas augšgalā.

Spēles iesākumā, pēc nelielas taustīšanās spēles vadības grožus savās rokās ņēma viesi, un pārsvarā spēle norisinājās laukuma vidusdaļā un mūsu komandas laukuma pusē. Auksta duša viesiem 15.minūtē, kad pretuzbrukumā lielisku Kristapa Puzānova piespēli izmantoja Dāvis Bormanis. 1 – 0. Puslaika turpinājumā viesi kāpināja apgriezienus, un brīžam tikai Helmuta Saulīša darbība vārtos mūsu komandu glāba no vārtu zaudējuma. Puslaikā 1 – 0. Otrā puslaika sākumā viesi savu spiedienu realizēja, izlīdzinot rezultātu, un likās, ka mūsu puišiem pietrūks spēka. Bet nē, mūsu puiši spēlēja disciplinēti un pārliecinoši, un ja arī gadījās pa kādai kļūdai aizsardzībā, pēdējā robežā pārliecinoši darbojās Helmuts Saulītis. Puslaika otrā pusē mūsu komandai parādījās vairākas labas pretuzbrukuma iespējas, bet uzbrukuma noslēgumā veiksme nebija mūsu pusē. 81.minūtē izpildot stūra sitienu pie pretinieku vārtiem, Markusa Prohorenkova centrējumu augstā lēcienā noslēdza Kristaps Jansons 2 – 1 🔥! Visi turpmākie vidzemnieku centieni atspēlēties cieta neveiksmi, un mūsu komanda svinēja otro uzvaru šajā sezonā. Apsveicam. Šis panākums ir ļoti svarīgs mūsu komandas puišu pārliecībai par saviem spēkiem, jo vairākās spēlēs komanda piekāpās ar minimālu rezultātu. Šī spēle lai kalpo par paraugu mūsu komandai, ka treniņos ieguldītais darbs nes augļus. Vēlam daudz skaistu uzvaru mūsu komandai turpmākajās čempionāta spēlēs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *