Diemžēl.

26.06.

Šodien Tukuma pilsētas stadionā mūsu FK Tukums 2000 / Telms uzņēma BFC Daugavpils komandu.

Lai arī mūsu komanda uz spēli ieradās pēc uzvarētas spēles Liepājā, un liela daļa komandas atbalstītāju cerēja arī uz panākumu šajā spēlē. Par nožēlu, tas nenotika. Spēles pirmajā puslaikā mūsu komanda nespēja demonstrēt labu pretspēli latgaliešu komandai, un lai arī visu puslaiku vārti netika gūti, kompensācijas laikā diemžēl viesu komanda to paveica. Otrajā puslaikā lai arī mūsu komanda aktivizējās, vārtu guvumos tas nepārvērtās, un tika piedzīvots minimāls zaudējums. Sāpīga neveiksme mājas spēlē, kurā noteikti cerējām uz ko vairāk. Nākamā mājas spēle mūsu komandai 3.jūlijā, kad Tukumā viesosies FK Metta.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *