Daudz laimes Verner !

22.06.

Šodien Liepājā, Optibet Virslīga 18.kārtas spēlē mūsu komanda viesojās pie vietējā FK Liepāja. Vakar savu dzimšanas dienu atzīmēja FK Tukums 2000 prezidents Verners Akimovs, un šodien komanda viņam pasniedza labāko dāvanu – uzvaru spēlē pret spēcīgo Liepāja komandu.

Spēles sākumā, mājnieki pilnībā kontrolēja spēles gaitu un izveidoja arī vairākas labas vārtu gūšanas iespējas. Pāris reizes pat trāpot pa vārtu konstrukciju. Tuvojoties puslaika vidum, nosacītais mājnieku spiediens samazinājās, bet puslaika izskaņā liepājnieki savu panāca. Pāris minūtes pirms puslaika beigām izvirzījās vadībā.

Uz otro spēles daļu Kristaps Dišlers padotie iznāca pārliecināti. Pašā puslaika sākumā, dodoties presingā, panāca savu, un puslaikā uz maiņu nākušais Kristiāns Kaušelis izlīdzināja spēles rezultātu. Šāds spēles pavērsiens mājniekus nedaudz šokēja, toties mūsu komandai vairoja pārliecību. Mūsu komandas aizsardzības spēlētāji neatļāvās nekādas vaļības, un tikai atsevišķās spēles epizodēs varēja teikt, bīstams moments. Vēl vairāk, 68.minūtē uz maiņu nākušais Kristers Eduards Švāns piecas minūtes vēlāk panāca jau 2 – 1 mūsu komandas labā. Arī Kristeram šie ir pirmie vārti Virslīgā – apsveicam!!! Visi liepājnieku mēģinājumi atspēlēties šoreiz bija neveiksmīgi, un būšu godīgs, mums bija iespēja ātrajā pretuzbrukumā salikt visus punktus uz “i”, bet tas neizdevās. Grūta rakstura uzvara, un lielisks Līgo sveiciens visiem tukumniekiem svētku brīvdienās dodoties.

Nākamā spēle mūsu komandai jau šajā svētdienā, kad Tukums viesosies BFC Daugavpils komanda. Spēles sākums ⏰ 17.00.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *