Minimāls zaudējums!

18.06.

Šodien, pēc garās izlašu pauzes, atsākās Optibet Virslīga čempionāts, un 17.kārtas ietvaros Tukumā viesojās Riga FC vienība.

Spēles sākums mūsu komandas izpildījumā bija, kā lai labāk raksturo, neizteiksmīgs. It kā cīnāmies, spēlējam, bet visu laiku nedaudz pietrūkst. Puslaika ievadā, lai arī viesiem piederēja teritoriāls pārsvars, īsti bīstamu momentu nebija daudz. Lai arī mūsu komandas vīriem ar pašatdevi viss bija kārtībā, puslaika otrajā pusē rīdzinieki izvirzījās vadībā. Pirmajā puslaikā, lielisku iespēju nerealizēja mūsu komandas uzbrucējs, kurš randiņā ar rīdzinieku vārtu vīru, nebija veiksmīgs. Otrā puslaika sākumā, turpinājās viesu komandas uzbrukumi, un mūsu puiši gana veiksmīgi aizsargājās. Tuvojoties spēles izskaņai, par prieku daudzajiem sanākušajiem skatītājiem, mūsu komanda devās atspēlēties, un ar vien biežāk viesojās pretinieku laukuma pusē. Spēles pēdējais nogrieznis jau bija mūsu zīmē, jo komanda negrasījās samierināties ar zaudējumu, un metās atspēlēties. Tas protams pavāra labas pretuzbrukuma iespējas Riga futbolistiem, bet ne viena, ne otra komanda vārtus šajā spēlē vairs neguva. Minimāls zaudējums 0 – 1, pret ļoti spēcīgu pretinieku.

Nākamā spēle mūsu komandai jau otrdien Liepājā, viesojoties pie FK Liepāja.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *