Pirms pauzes trīs punkti Jūrmalā!

29.05.

Šodien Slokas stadionā, Optibet Virslīga 16.kārtas noslēdzošo spēli aizvadīja mūsu FK Tukums 2000 / Telms komanda, viesojoties pie FK Spartaks Jūrmala. Spēle principiāla, jo abām komandām vienāds punktu skaits turnīra tabulā.

Spēli pārliecinoši iesākt neizdevās ne vienai no komandām, bet jā mājniekiem īsti nekas pie mūsu komandas vārtiem neveidojās, tad mūsu komandas uzbrukumi bija draudīgāki. Lieliska iespēja bija ap 15 minūti, kad “randiņā” vienatnē ar mājnieku vārtsargu bija Oskars Rubenis, vārtsargs šajā reizē bija meistarīgāks. Spēles 34.minūtē pēc Ata Ozola centrējuma, spēles rezultātu atklāja Markuss Kruglaužs. Vēl vairāk, Markus pāris minūtes vēlāk rezultātu dubultoja. Lielisks pirmais puslaiks 2 – 0. Otrajā puslaikā spartakieši devās atspēlēties, bet mūsu komandas aizsardzība darbojās lieliski, un ja arī kas bīstams lidoja vārtu virzienā, Sergejs Vilkovs vārtos darbojās pārliecinoši. Spēles 73 minūtē mājnieki izpildīja 11m soda sitienu, kuru Sergejs Vilkovs atvairīja, diemžēl atlēkušo bumbu vārtos tomēr nogādāja pats sitiena izpildītājs. Spēle iekarsa, jo komandas atkal šķīra tikai vienu vārtu starpība. Vairākas reizes vārtsargi glāba abos laukuma galos, bet uz maiņu nākušais Dāvis Zeltiņš spēles 89.minūtē salika visus punktus uz “i”. Lieliska darbība soda laukumā, aizsargi aizsūtīti pēc “piena”, un precīzs raidījums tālajā stūrī nozīmēja FK Tukums 2000 / Telms komandas uzvaru. Apsveicam Dāvi Zeltiņu ar vārtiem Optibet Virslīga, un ceram uz daudziem turpmākajā sezonas gaitā. “Paldies visiem mūsu komandas līdzjutējiem, kas atrada iespēju būt klāt šodien šeit. Mēs jūs dzirdējām un komandai tas noteikti palīdzēja laukumā. Esmu protams priecīgs par izcīnīto uzvaru, jo pirms izlašu pārtraukuma šī uzvara komandas pārliecībai un ticībai saviem spēkiem nāks tikai par labu. Aizvadījām labu spēli, un tagad mums ir laiks sagatavoties sezonas turpinājumam. Izveseļosimies no vīrusa kas mūsu komandu ir nomocījis pēdējā mēneša laikā, kā arī tiksim galā ar mazajiem savainojumiem. Vēlreiz paldies visiem kas mums juta līdz un ticēja, tiekamies nākamajās spēlēs”, savu gandarījumu par izcīnīto uzvaru neslēpa Kristaps Dišlers.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *