Izlašu jaunumi!

26.05.

U – 14 .Latvijas Futbola federācijas (LFF) Futbola akadēmijas U-14 vecuma (2008. dz.g.) reģionālo izlašu turnīrā, kas pagājušajā nedēļā notika Staicelē, pirmo vietu ieguva Kurzemes reģiona jaunie futbolisti. Mūsu Zemgales komanda 4 spēlēs izcīnot vienu uzvaru, vienu neizšķirtu un piedzīvojot 2 zaudējumus ierindojās 4 vietā. Mūsu klubu Zemgales izlasē pārstāvēja Kārlis Jansons, Daniels Huberts Kaira, Marko Ķere, Kārlis Anmanis un Alekss Petrovskis. Zīmīgi, ka arī visa turnīra simboliskā izlase, nosacītais vienpadsmitnieks, arī nepaliks bez tukumnieku pārstāvniecības – Daniels Huberts Kaira tika nominēts šajā sastāvā. Veiksmi jaunajiem sportistiem.

U – 15.Latvijas Futbola federācijas (LFF) Futbola akadēmijas U-15 vecuma (2007. dz.g.) komanda jau ir devusies dosies uz Azerbaidžānu, kur aizvadīs treniņnometni un vairākas pārbaudes spēles pret vietējiem vienaudžiem.

Šī dzimšanas gada futbolisti iepriekš martā satikās pavasara nometnē Rīgā, bet pagājušajā nedēļā Staicelē aizvadīja reģionālo izlašu turnīru. Ar braucienu uz Azerbaidžānu noslēgsies 2007. dzimšanas gada futbolistu trīs gadu apmācību cikls LFF Futbola akadēmijā. Pirmajā spēlē U – 15 valstsvienības sākumsastāvā devās uzreiz trīs jaunie futbolisti, kas savas gaitas sākuši FK Tukums 2000 klubā.

Helvijs Joksts, kurš jau pielaikojis Futbola Pirmā līga spēļu formas kreklu devās laukumā sākuma vienpadsmitniekā. Lai arī Roberts Kukulis un Rems Gastons Dzeguze savas futbolistu gaitas turpina Rīgas futbola klubos, kā atzina jauniešu pirmais treneris Sergejs Kovaļovs “nav “bijušo” tukumnieku! Viņi visi ir mūsējie uz visiem laikiem”.

Vēlam sportistiem aizvadīt veiksmīgu treniņnometni un pārbaudes spēlēs krāt pieredzi savai tālākajai karjeras izaugsmei.

Arī uz U – 19 un U – 21 valstsvienību izsaukumu ir izpelnījušies FK Tukums 2000 / Telms Optibet Virslīga komandas spēlētāji, bet ētisku apsvērumu dēļ viņu vārdus pirms nometnes sākuma neminēsim.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *