Zaudējums līderiem!

24.05.

Šodien 15 kārtas spēli Optibet Virslīga čempionātā aizvadīja mūsu FK Tukums 2000 / Telms komanda. Svarīga lieta, ka ar šo spēli mūsu komanda pārceļas uz dabīgās zāles laukumu un turpmākās mājas spēles aizvadīs Tukuma pilsētas stadionā. Viesos šodien labi šajā sezonā spēlējošā Valmieras komanda.

Jau ar pašu spēles sākumu, viesi izniekoja vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, uz kurām mūsu puišiem īpaši pretargumenti neatradās. Pirmā puslaika vidū viesi savu panāca, un guva vārtus. Lai arī kā viņi centās savu pārsvaru nostiprināt, tas neizdevās, jāatzīmē, ka lieli nopelni mūsu pēdējam aizsardzības bastionam – vārtsargam. Šodien Sergejs Vilkovs tiešām “pavilka” mūsējos. Puslaikā 0 – 1.Otrais puslaiks turpinājās, gluži kā pirmā puslaika izskaņa. Viesi izveidoja pāris puslīdz vārtu gūšanas iespējas, bet realizēt nespēja. Valmieriešu treneru korpuss spēles 62 minūtē ķērās pie radikālām iespējām, un veica uzreiz trīskāršu maiņu, kas mūsu komandas aizsardzībai iespējams jāuztver kā kompliments. Šī lielā maiņa nostrādāja, un trīs pamatsastāva spēlētāji, kuriem bija itkā dota atpūta, savu padarīja. 0 – 2. Puslaika viducī šie paši papildinājumi arī nokārtoja trešos savas komandas vārtus, kas arī bija šīs spēles beigu rezultāts.”Smaga spēle, grūta sastāva izvēle, jo vēl īsti pēc traumām un slimošanas ne visi spēlētāji ir sasnieguši optimālo formu. Šodien spēlējām pret turnīra līderiem, kas punktus noteikti negrasās zaudēt šādās spēlēs, un kas savu pārākumu arī parādīja laukumā. Turpinājumā gatavosimies ļoti principiālām spēlēm pret kaimiņu pilsētas Jūrmalas komandu, jo tā nu ir sanācis, ka abas komandas patreiz iekrājušas vienādu punktu skaitu. Tiekamies nākamajā spēlē, kas jau šajā svētdienā notiks Jūrmalā”, pēc pirmās mājas spēles šajā sezonā uz dabīgā laukuma komandas treneris Kristaps Dišlers.

Kā jau minēts, mūsu komandas nākamā spēle jau šajā nedēļas nogalē, svētdien, kad izbraukumā spēkosimies ar FK Spartaks komandu, spēles sākums 16.00.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *