Zaudējums un četras debijas!

19.05.

Šodien 14.kārtas Optibet Virslīga spēli izbraukumā aizvadīja mūsu komanda FK Tukums 2000 / Telms. Viesojoties pie spēcīgā RFS kluba uz vieglu spēli cerēt būtu lieki.

Mūsu komandas sastāvā savu debiju Virslīgā piedzīvoja Kristaps Jansons, kuram došanās pamatsastāvā izvērtās par pilnu spēli 90 minūšu garumā. Mājnieki vadībā izvirzījās spēles 15.minūtē, kad mājnieki pēc stūra sitiena izspēles guva vārtus. Pirmā puslaika izskaņā, rupji spēlējot rīdzinieku spēlētājam Lipuščekam, mūsu komanda ieguva skaitlisko pārsvaru. Renards Krišjānis bija spiests laukumu pamest, un viņa vietā devās Ričards Penka, kuram šī bija pirmā Virslīgas pieredze. Diemžēl pārsvars nepalīdz standarta situācijās, un mājnieki puslaika izskaņā pārsvaru dubultoja. Otrā puslaika pirmajā pusē atkal pēc standartsituācijas izspēles mājnieki rezultātu palielināja. Diemžēl tālākās minūtes nesa vēl nepatīkamākas sekas, vēl viens robs mūsu komandas sastāvā, traumu guva Daniels Mīļais, kas protams ir nepatīkams zaudējums. Daniela vietā devās trešais šīs spēles Virslīgas debitants – Martins Štāls. Spēles turpinājumā vārti vairs netika gūti, un mūsu komanda piedzīvoja zaudējumu ar 0 – 3. Spēles izskaņā, pie savām 20 minūtēm virslīgā tika vēl viens mūsu komandas jaunais spēlētājs, savu debiju Virslīgā šodien piedzīvoja arī Markuss Prohorenkovs. Apsveicam puišus ar debiju Optibet Virslīga čempionātā, un vēlam daudz veiksmīgu spēļu spēlētāju karjerā.Nākamā spēle mūsu komandai jau nākamajā otrdienā, 24 maijā, kad pirmo spēli mājas spēli šogad aizvadīsim Tukuma pilsētas stadionā. Spēles sākums 18.30.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *