Pirmās līgas komandām zaudējumi.

15.05.

Vakar sieviešu pirmās līgas mājas spēli aizvadīja mūsu FK Tukums 2000 dāmas, uzņemot Liepājas Futbola Skolas dāmas. Diemžēl mūsu dāmām šī spēle izvērtās neveiksmīga, jo pirmajā puslaikā viešņas mūsu vārtos bumbu raidīja trīs reizes. Mūsu komandas labā precīzs sitiens Agnesei Troinovai. 1 – 3 puslaikā. Otrajā puslaikā liepājnieces vēl vairāk palielināja spiedienu uz mūsu komandas vārtiem, gūstot vēl četrus. Sāpīgs zaudējums 1 – 7.

Pirmās līgas komanda šodien uzņēma FK Salaspils komandu, kuras sastāvā spēlē Rīgas kluba jauniešu spēlētāji. Pirmajā puslaikā viesu spiedienu mūsu čaļi atvairīja kā nu spēja, un gadījās arī neatļauti. Viesi 11 m sitienu nerealizēja. Tas gan maz ko mainīja, jo vārti krita pāris minūtes vēlāk. Pēc vārtu zaudējuma mūsu vīri sāka spēlēt aktīvāk un spēles gaita izlīdzinājās. Atgūt vārtus puslaikā neizdevās. Otrajā puslaikā, spēles raksturs lēnām mainījās, un no viesu pirmā puslaika pārsvara pāri nebija palicis nekas. Puslaika vidū, savu pārākumu nodemonstrēja Virslīgas pieredzi jau ieguvušais Daniels Mīļais. Viņa reids pa laukuma labo malu un noslēdzošais sitiens bija neatvairāms, 1 – 1. Lai arī abas komandas turpināja aktīvi uzbrukt, jo ar neizšķirtu samierināties negribēja neviena komanda, tika arī pārbaudītas abu vārtu konstrukcijas. Viesiem tas izdevās piecas minūtes līdz pamatlaika beigām. Mūsu komanda metās atspēlēties, un izveidoja arī bīstamus momentus, diemžēl noslēdzošais sitiens nepadevās. Spēles kulminācija pienāca papildlaika izskaņā, kad mūsu uzbrucēja centŗējumu no labā malas soda laukumā, kurā ierāvās mūsu uzbrucējs, pārtrauca mūsu spēlētāja klupināšana, bet spēles tiesnesis laikam skatījās citu futbolu, un uz šo pārkāpumu nereaģēja. Protams, ja tiktu piešķirts soda sitiens, tas vēl būtu jārealizē, bet kārtējo reizi apbēdinoši, ka spēļu likteņus izšķir kādu personu, cerams ne apzināta, rīcība.

Nākamā spēle mūsu dāmām gaidāma ciemošanās pie SK Imanta dāmām nākamajā svētdienā, savukārt puiši dosies izbraukumā uz Sladu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *