Neizšķirts mājas spēlē!

14.05.

Šodien Optibet Virslīga 13 kārtas spēli savu skatītāju priekšā aizvadīja FK Tukums 2000 / Telms komanda, uzņemot SK Super Nova komandu.

Mūsu komandai spēles sākums izmāca ļoti negatīvs, jau otrajā minūtē tika zaudēti vārti, neliela nesaprašanās savā soda laukumā, un diemžēl autogols. Pirmā puslaika turpinājumā Kristapa Dišlera komanda īsti nevarēja atrast vietu laukumā, un būsim godīgi, viesi bija tuvāk otrajiem vārtiem, nekā mūsējiem pirmajiem. Otrajā puslaikā spēle nedaudz izlīdzinājās, un vairāki bīstami uzbrukumi arī veidojās mūsu komandai. Spēles 70 minūtē pēc Ingara Stugļa centrējuma, vārtus skaistā lēcienā ar galvu guva Ibrahima Sow. Šinī brīdī spēle mainījās, tā kļuva atklātāka, un bīstami momenti veidojās pie abu komandu vārtiem. Spēles atrisinājums “varēja” pienākt pašā pamatlaika izskaņā, kad atkal pēc Stugļa centrējuma, ar galvu vārtus guva spēlētājs Nr.3 – Markuss Kruglaužs. Bet, tika pacelts līnijtiesneša karodziņš – aizmugure. Spēles turpinājumā komandām, lai arī tās centās izraut uzvaru, nevienai tas neizdevās. Šajā spēlē laikam tomēr ir viens punkts izcīnīts, lai arī varēja būt trīs, bet arī varējām punktus neizcīnīt nemaz.”Paldies skatītājiem kas atnāca uz spēli. Esmu priecīgs par izcīnīto punktu, jo šajā spēlē neaizvadījām savu labāko spēli. Zinājām, kā šī spēle būs tāda īpaša, cīniņš par katru centimetru. Viesi šodien izveidoja vairāk vārtu gūšanas iespējas, tāpēc laikam viens punkts ir labs sniegums. Par komandas spēli, analizēsim un skatīsimies kas tad īsti notika, jo ar šādu spēli turpināt nedrīkst. Sākam gatavoties nākamajām spēlēm”, pēc spēles komandas galvenais treneris Kristaps Dišlers.Nākamā spēle mūsu komandai izbraukumā pret RFS komandu, un tad pirmā spēle Tukuma pilsētas stadionā, uz dabīgās zāles laukuma. Tiekamies stadionā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *