Pirmā uzvara mājas spēlē.

10.05.

Šodien, par prieku sanākušajiem līdzjutējiem, FK Tukums 2000 / Telms komanda Optibet Virslīga 12.kārtas spēlē pārspēja FK AUDA.

Spēles sākumā, komandas kā jau katras spēles sākumā nedaudz taustījās, un tā teikt, izlūkoja pretinieku. Spēlei turpinoties, viesu komanda uzņēmās spēles iniciatīvu, un centās kontrolēt spēles notikumus. Mūsu vīri atbildēja ar asiem pretuzbrukumiem, un vienā no tādiem, pēc Ikuto Gomi izrāviena un centrējuma no laukumā labās malas, vārtu priekšā nevainojams bija Dāvis Zeltiņš, 1 – 0 ! Acīmredzami viesi nebija mierā ar šādu spēles pavērsienu, kāpināja spēles tempu, un arī asumu, bet mūsu komandas puiši visu to mierīgi slēpēja, gaidot savas iespējas pretuzbrukumos. Puslaikā 1 – 0.Otrā puslaika sākumā viesi centās ar maiņām vēl kāpināt spēles tempu, bet brīžam pārlieku lielajā ātrumā zuda spēles kvalitāte. Līdz otrā puslaika vidum ķekavieši bija izveidojuši vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, bet bumba spītīgi negāja vārtos, un arī tajos šodien labi darbojās Sergejs Viklovs. Lielu enerģiju un tempu tukumniekiem otrajā puslaikā ienesa Daniels Mīļais, kurš nomainīja vienīgo vārtu autoru Dāvi Zeltiņu, jo tas pēc rupja viesu spēlētāja sitiena ar elkoni, piesardzības pēc tika nomainīts. Daniels ar savu enerģiju lika visu spēlētājiem pārkāpt pret sevi noteikumus, un spēles 74 minūtē, tas tika izdarīts soda laukumā. Papildus tam, viesu komanda palika mazākumā, jo pārkāpējam šī jau bija otrā kartīte šajā spēlē. No 11 m atzīmes nekļūdīgs bija Markuss Kruglaužs, 2 – 0. Brīdī kad ūdens jau smeļas mutē, viesi veica pēdējo izrāvienu, lai glābtu šo spēli. Būsim godīgi, netrūka daudz lai tā arī notiktu. Vienus vārtus spēles izskaņā tomēr zaudējām, bet otru zaudēšanu mūsu čaļi nepieļāva. 2 – 1 smaga kaujinieciska uzvara, un tā ir pirmā uzvara mūsu komandai savu skatītāju priekšā. Īpaši sveicieni Dāvim Zeltiņam, ar pirmajiem gūtajiem vārtiem Optibet Virslīga.

“Liels paldies sanākušajiem skatītājiem, kas lika mūsu komandai smagi strādāt un cīnīties par uzvaru šajā spēlē. Paldies visiem kas atrada iespēju un atnāca uz spēli. Ja par spēli, tad liels prieks par spēles disciplīnu, šoreiz aizsardzības līnija nocīnījās godam. Protams, bija jau arī šādas tādas mazas neprecizitātes, bet kopumā labi. Arī pārējo komandu varu šodien tikai uzslavēt, ja spējam pildīt spēles plānu, tad arī varam cerēt uz panākumiem. Vēlētos sveikt Dāvi ar pirmajiem vārtiem, un ceru, ka viņam ar veselību viss būs kārtībā. Esmu patiesi gandarīts ar paveikto, ko šodien paveicām, un ticu, ka cītīgi turpinot strādāt panākumi neizpaliks. Priekšā mums atkaļ smags spēļu maratons, strādāsim un centīsimies iepriecināt līdzjutējus pēc iespējas biežāk”, gandarījumu pēc uzvaras neslēpa komandas galvenais treneris Kristaps Dišlers.

Nākamā spēle FK Tukums 2000 / Telms komanda jau šajā sestdienā, kad Tukumā viesosies SK Super Nova Salaspils.

Spēles sākums ⏰ 18.00.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *