Pirmās līgas komandām mainīgas sekmes.

08.05.

Šodien spēles savos čempionātos aizvadīja abas FK Tukums 2000 pirmās līgas komandas.

Dāmas pirmajā šīs sezonas izbraukuma spēlē mērojās spēkiem ar SB Gulbene / ZAFC komandu. Lai arī spēles sākums padevās lielisks, jau spēles 3 minūtē mūsu komandu vadībā izvirzīja Dana Gulbe, vēlāk izrādījās, ka šie bija mūsu komandas vienīgie vārti. Mājnieces gan spēja rezultātu izlīdzināt, un galarezultātā mierizlīgums 1 – 1.


Mūsu Futbola Pirmā līga komanda izbraukumā Liepājā, pret Grobiņas komandu, piedzīvoja neveiksmi 0 – 6. Lai gan rezultāts varētu likties gana liels un nepieklājīgs, varam nomierināt, viss ir kārtībā. Protams, ne jau rezultāta ziņā, šajā sezonā mūsu pirmās līgas komanda ir jāatbalsta kā vien var, jo šajā komandā spēlē mūsu nākamā un tuvākā galvenās komandas rezerve. Kā spēles komentētājs minēja, mūsu komandas vidējais vecums ir 16 gadi, tātad viss vēl priekšā. Šajā līmenī kļūdas tiek piedotas daudz mazāk, ja salīdzinām ar jaunatnes čempionātu, bet kā iemācīsies ja nekļūdīsies. Protams ir nepatīkami zaudēt, net šajā sezonā uzkrātā pieredze, ar vairākkārtēju uzviju dos pienesumu nākotnē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *