Zaudējums izbraukumā, vai pelnīts?

06.05.

Šodien, Optibet Virslīga 11.kārtas spēli izbraukumā FK Tukums 2000 / Telms komanda viesojās pie FK Metta. Spēles sākumu, un būsim godīgi, arī pirmā puslaika lielāko daļu, mājnieki aizvadīja daudz pārliecinošāk un diemžēl, tas arī atspoguļojās uz tablo. Spēles 32.minūtē tas vēstīja mūsu komandai tik nelabvēlīgo 0 – 2.

Puslaika izskaņā, pēc Ata Ozola centrējuma, viesu soda laukumā aktīvi nocīnījās Ryuga Nakamura, un vārti tika ieskaitīti mājnieku komandas spēlētājam, kā gūti savos vārtos. Otrajā puslaikā laukumā atgriezās pa visam cita FK Tukums 2000 / Telms komanda. Spēles pavediens bija mainījies, un mūsu puiši metās atspēlēties. Ilgi nebija jāgaida, jo pēc Ibrahima Sow reida un teicamas piespēles, savus pirmos vārtus Virslīgas rēķinā ierakstīja Markuss Kruglaužs. Spēles turpinājumā mūsu komanda izveidoja vēl vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, un pāris reizes bumba nesaprotami nenonāca mājnieku vārtos. Lai arī rīdzinieki veica vairākus pretuzbrukumus, izskaņā, kad mānjieku spēlētājs saņēma noraidījumu par otro dzelteno kartīti, likās, ka mūsējie varētu arī izcīnīt trīs punktus. Bet, …. liktenim, kuram šoreiz ir arī vārds un uzvārds, bija citi plāni. Spēles kompensācijas laikā uz mūsu komandas vārtiem tika nozīmēts 11 m soda sitiens, kas arī tika realizēts, un līdz ar to mūsu komandai zaudējums 2 – 3.

Tas, ka ir zaudējums, ir nemaināma un saprotama lieta, bet paliek jautājumi. Ja Optibet Virslīga ir Valsts labākā, profesionālākā un visādi citādi labākā līga pasaules labākajā spēlē – futbolā, tad kā, kaut kas tāds, kas notika spēles papildlaikā var notikt? Protams plēst matus nav vērts, jo tas tāpat ne ko nemainīs. Rodas neviltoti jautājumi, vai milzīgais ieguldītais LFF un Virslīgas darbs līgas slavināšanā un popularizēšanā, ar šādiem gājieniem netiek nonivelēts un noniecināts? Būsim godīgi, daudzu mūsu līdzpilsoņu acīs futbols ir spēle, kur notiek visādas nesaprotamas un apšaubāmas lietas. Diemžēl šodien bija īsta paraugstunda, skumji.Un ziniet, kas man liekas šajā visā pats skumjākais, tas, ka nekas nemainīsies.Nākamā spēle mūsu komandai jau nākamajā otrdienā, kad Tukumā viesosies, lielisku tempu uzņēmusī FK Auda komanda. Spēles sākums 17.00

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *