Divas spēles pirmās līgas čempionātos.

01.05.

Ražīgo futbola nedēļas nogali noslēdza šodienas spēles pirmo līgu čempionātos. Kā pirmie Futbola Pirmā līga ietvaros laukumā devās FK Tukums 2000 / TSS -2 komandas puiši, uzņemot viesus no AFA Olaine. Lai arī spēle iesākās neveiksmīgi, jau spēles 10 minūtē Ralfs Lorencs rezultātu izlīdzināja. Turpinājumā pirmajā puslaikā, lai arī pēc vārtu guvuma likās, ka spēli kontrolē mūsu komandas spēlētāji, divus vārtus guva viesi. Puslaika otrajā pusē pajukušo spēli mūsu komanda sakārtoja puslaika pārtraukumā. Otrajā puslaikā divus vārtus savā kontā ierakstīja Renards Ūdris. Atzīmēsim, ka noslēdzošie vārti tika gūti jau pašā kompensācijas laika izskaņā. Tādejādi mūsu komanda izcīnīja pirmo punktu šīs sezonas Pirmās līgas čempionātā.

Vakara spēlē, Sieviešu futbola 1.līga ietvaros savu futbola sezonu uzsāka mūsu dāmas. Pirmajā spēlē uzņemot RFS / Babītes SK apvienoto komandu. Pagājušajā, priekšlaicīgi apturētajā, sezonā, mūsu dāmas aizcīnījās līdz ceturtajai vietai, un šīs sezonas starts vieš cerības. Šajā spēlē mūsu dāmas izrādīja savu pārākumu, uzvarot spēlē ar 3 – 1. Pa precīzam sitienam tukumnieču labā Sabīnai Kadirovai, Sintijai Brucei – Meirei un Agnesei Troinovai. Lai arī pēc spēles izcēlās neliels incidents (acīmredzami, kāds nevarēja pārdzīvot zaudējumu), kopumā tas uzvaras saldo garšu nemazināja.

Apsveicam dāmas ar uzvaru sezonas pirmajā spēlē, un novēlam daudz skaistu uzvaru šajā sezonā, kuras starts ir padevies lielisks.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *