Minimāla neveiksme mājas spēlē

30.04.

Šodien, Optibet Virslīga otrās kārtas pirmo spēli savā laukumā aizvadījām pret BFC Daugavpils komandu. Atgādināsim, ka pirmās kārtas spēlē pret latgaliešu komandu piekāpāmies ar 1 – 2.

Spēles sākums, un būšu godīgs viss pirmais puslaiks, aizritēja bez īpašiem notikumiem laukumā. Kā jau Daugavpils komanda parasti spēlē, bez izcilām uzbrukuma iespējām un momentiem, tāds vientuļais futbols daugavpiliešu stilā. Bet ko nevar noliegt, viesi tomēr vairāk kontrolēja spēli, un arī bumba vairāk uzturējās mūsu komandas laukuma pusē. Pirmajā puslaikā nekā bīstama, 0 – 0.Otrā puslaika sākumā mūsu komanda aktivizējās, un spēles otrās daļas sākumā pārņēma spēles grožus savās rokās, un vairāk centās uzbrukt viesu vārtiem. Būsim godīgi, bija arī pāris momenti, bet, ar uzbrukumu noslēgumu neveicās. Spēle palika atklātāka, un arī nedaudz emocionālāka. Nosacītais atrisinājums nāca puslaika vidū, kad pēc nedaudz neveiklām vairākām darbībām, pieļauto kļūdu viesi nepiedeva, un guva vārtus. Visi mūsu puišu centieni atspēlēties nevainagojās ar panākumiem. Vēl vairāk, ar lielākiem spēkiem dodoties uz priekšu, mūsu vārtu drošība bija atslābināta, un lai zaudētu otros vārtus, tālu nebija. Diemžēl visi atspēlēšanās centieni cieta neveiksmi, un mūsu komanda piedzīvoja minimālu zaudējumu 0 – 1.Nākamā spēle mūsu komandai nākamajā piektdienā, kad izbraukumā viesosimies pie FK Metta.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *