Nekas, iespējams nākamreiz.

23.04.

Šodien, Ķeizarmeža sporta laukumā, FK Tukums 2000 / Telms spēle pret Riga Football Club ievadīja Optibet Virslīga astotās kārtas spēles. Protams neapšaubāmi favorīti šajā spēlē bija mājnieku komandas spēlētāji, bet tas nemazināja mūsu puišu cīņassparu. Pirmajā puslaikā, lai arī ar lielāku mājnieku pārsvaru, laukumā varējām vērot labu, baudāmu futbolu. Vairāk bīstamu momentu izveidoja rīdzinieki, bet arī mūsu puišiem bija iespējas vārtu guvumiem. Pirmajā puslaikā 0 – 0.Otrajā puslaikā mājnieki spiedienu uz mūsu komandas vērtiem palielināja, bet mūsu komandas vīri cīnījās godam, un visiem bija skaidrs, ka šī spēle nebūs rezultatīva. Līdz 70 minūtei rīdzinieki veica jau četras maiņas, tādejādi pastiprinot uzbrukumu, un diemžēl, tas arī nostrādāja. Spēles 75 minūtē viesi guva šīs spēles vienīgos vārtus. Jāatzīmē, ka pašā spēles izskaņā mūsu komandai bija laba iespēja rezultātu izlīdzināt, bet diemžēl tas netika izdarīts.

“Šodienas spēlei gatavojāmies ļoti nopietni, jo mūsu komandā ir neliela vīrusa infekcija, tāpēc izvēlējāmies tādu taktiku, lai to izpildot sasniegtu vēlamo rezultātu. Šodien labi nospēlējām, komanda izpildīja spēles plānu, un lai arī ar rezultātu neesmu apmierināts, ar spēli esmu gandarīts. Turpināsim gatavoties jau otrā apļa spēlēm, kur pirmā spēle jau nākamajā sestdienā, kad pie mums ciemos brauks Daugavpils komanda. Visus aicinu atbalstīt mūsu komandu”, pēc spēles komandas galvenais treneris Kristaps Dišlers.Kā jau treneris minēja, otrā apļa pirmā spēle 30. aprīlī, kad Tukumā viesosies BFC Daugavpils, spēles sākums 16.00.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *