Līderi apliecina savu pārākumu !

19.04.

Šodien, Pauzera pļavās, mākslīgā seguma laukumā, septītās kārtas spēlē mūsu FK Tukums 2000 / Telms uzņēma patreizējos Optibet Virslīga līderus, FK Liepāja. Spēles iesākumā, lai arī viesi vairāk kontrolēja bumbu un centās to realizēt ar vārtu guvumu, spēle ritēja diez gan neinteresanti. Spēle uzņēma apgriezienus, un viesi savu panāca, spēles 19 minūtē izvirzoties vadībā. Pirmajā puslaikā vairāk vārti netika gūti, lai gan iespējas bija, abām komandām. Jāatzīmē, kā mūsu komandas uzbrucēja raidījums ar galvu, kas atdūrās pret vārtu konstrukciju. Viesi puslaika pārtraukumā izdarīja trīs spēlētāju maiņas, tādejādi apliecinot, ka ieradušies tikai un vienīgi pēc uzvaras. Otrajā spēles puslaikā laukumā atgriezās arī pa visam cita tukumnieku komanda, pilna apņēmības un kaujas spara. Pāris minūtes pēc spēles atsākšanās, lielisku Oskara Rubeņa centrējumu, no gaisa noslēdza Ryuga Nakamura. 1 – 1. Diemžēl prieki nebija ilgi, jo piecas minūtes vēlāk, bezatbildīga standartsituācijas izspēle noveda pie vārtu zaudējuma. Jo vairāk tuvojās spēles baigas, jo spēle kļuva nervozāka, jo nākamie vārti varēja izšķirt daudz ko. Diemžēl mūsu komanda iekrita liepājnieku pretuzbrukumā, un tas arī nosvēra spēles uzvaras kausus par labu liepājniekiem. Pašā spēles izskaņā ielaistie vārti, jau bija spēlētāju bezatbildība un neuzmanība, tā nedrīkstētu būt.

“Apsveicu Liepāju ar uzvaru. Gatavojāmies smagai spēlei, jo kā visiem zināms, uzņēmām līderus. Mani neapmierināja spēles plāna izpilde, un esmu arī vīlies vairākos spēlētājos, kuri acīm redzami nevēlas izmantot viņiem doto iespēju spēlēt valsts spēcīgākajā čempionātā. Izskatās, ka daži to laikam nesaprot, un savu vienīgo iespēju grib vienkārši izniekot. Nekas, strādāsim un skatīsimies ko varam darīt lietas labā. Protams paldies skatītājiem, kas atrada iespēju apmeklēt spēli, cerams nākotnē iepriecināsim viņus vairāk”, pēc zaudējuma optimismu nezaudēja komandas galvenais treneris Kristaps Dišlers.

Nākamā spēle mūsu puišiem jau šajā sestdienā, kad viesos tiksimies ar Riga Football Club.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *