Zaudējums Valmierā.

16.04.

Optibet Virslīga sestās kārtas spēlē mūsu komanda viesojās Valmierā, pie vietējā Vidzemes kluba. Spēles pirmā puse aizritēja, kā jau gaidīts, ar mājnieku pārsvaru. Šajā spēlē mūsu komanda spēlēja no aizsardzības, tādejādi cenšoties noturēt savus vārtus neskartus. Pirmā puslaika izskaņā mājnieki tomēr vienu vārtus guva. Otrajā puslaikā spēles raksturs būtiski nemainījās, un otrajā puslaikā mūsu komanda bija spiesta kapitulēt vēl divas reizes. Zaudējums izbraukumā 0 – 3.

“Nekādi lielie komentāri, pašam iekšā dusmas par mūsu tehniskajiem brāķiem. Pirmie divi vārtu zaudējumu, mūsu kļūdas. Lai arī valmieriešiem bija labas iespējas vārtu gūšanai, pirmos divus vārtus šajā spēlē mēs paši viņiem palīdzējām gūt. Paši radam sev problēmas, ja pretinieks nevar iesist, tad mēs viņiem palīdzam. Jā godīgi, uz doto brīdi vēl īsti nēesam gatavi spēlēt ar “lielajām” komandām, citi ātrumi, cita domāšana. Protams, tas nenozīmē ka negatavojamies spēlēm, protams, jāizskauž pašu kļūdas un brāķi, un tikai tā varam cerēt uz kādiem panākumiem. Ja godīgi, esmu vīlies dažos mūsu pašu spēlētājos, to tehniskajā izpildījumā. Lai arī takstiski nospēlējām pieklājīgi, šādas kļūdas lauž spēles, un diemžēl tā notika. Strādāsim lai tās censtos nepieļaut, un tad jau iespējams varam arī cerēt uz kādu pozitīvāku rezultātu. Esam jauna komanda, un mums daudz, ļoti daudz darba vēl priekšā. Ja kādam likās, tūlīt tikai būs, tad bruņojieties ar pacietību, mēs strādāsim ar pilnu atdevi. Tiekamies otrdienas spēlē ar Liepāju”, pēc zaudējuma komandas treneris Kristaps Dišlers.Nākamā spēle mūsu komandai jau otrdien, 19.aprīlī, spēles sākums 17.00.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *