Sākam Pirmās līgas čempionātu.

10.04.

Šodien, ar izbraukuma spēli Rēzeknē, FK Tukums 2000 / TSS – 2 komanda, uzsāka Futbola Pirmā līga čempionātu. Šajā čempionātā piedalāmies ar dublieru un tuvāko rezervju komandu, tādā veidā dodot mūsu kluba jaunajiem spēlētājiem spēlēt labā uz spēcīgā līmenī. Šodienas spēlē vadībā mūsu puiši izvirzījās 11.minūtē, kad precīzs bija Kristaps Jansons. Puslaika beigās mājnieki izlīdzināja rezultātu. Vēl vairāk, otrā puslaika sākumā jau izvirzījās vadībā. Otrā puslaika vidū Martins Štāls izlīdzināja rezultātu. Diemžēl spēles izskaņā rēzeknieši guva vēl vienus vārtus, un izcīnīja uzvaru visā spēlē.

“Esam uzsākuši, manuprāt interesantu un aizraujošu čempionātu. Diemžēl neizdevās lauzt nepatīkamo tradīciju – zaudēt Rēzeknē. Pēdējos piecus gadus, kopš esmu atgriezies futbolā apritē, katru gadu esmu piedzīvojis neveiksmi šeit, kad spēlējam pirmās līgas ietvaros. Apsveicu mūsu komandas vienpadsmit spēlētājus ar debiju, valsts otrajā spēcīgākajā līgā. Kā trenerim, ar spēli būtu jābūt neapmierinātam, jo no jauniešu futbola esam paņēmuši līdzi slikto momentu realizāciju. Bet zaudējuma rūgumu nedaudz remdē citas puišu darbības laukumā. Būšu godīgs, pretinieki uzvarēja pelnīti, jo viņi spēja realizēt savus momentus.Šai komandai ir potenciāls, un es kā treneris darīšu visu iespējamo, lai to sasniegtu, un lai kāds no spēlētājiem, tuvākajā nākotnē varētu palīdzēt Virslīgas komandai”, pēc pirmās sezonas spēles komandas treneris Toms Aizgrāvis.Apsveicam mūsu komandu ar pirmo sezonas spēli Futbola Pirmā līga čempionātā, apsveicam Tomu Aizgrāvi ar debiju trenera amatā šādā līmenī, kā arī apsveicam visus mūsu spēlētājus ar lielā futbola maratona uzsākšanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *