Pirmā uzvara sezonā !


07.04.


Šodien Salaspils stadionā, ceturtās kārtas spēlē FK Tukums 2000 / Telms komanda viesojās pie Salaspilī spēlējošās SK Super Nova Salaspils komandas. Futbola līdzjutējiem pirms spēles bija skaidrs, lai arī šīs spēles dalībnieki necīnīsies par titulu šajā sezonā, un “kārts” likts gana svarīgs arguments, trīs punkti turnīra tabulā. Spēles sākums aktīvāks un drošāks padevās mūsu komandas spēlētājiem, un ik pa brīdim dodoties augstā presingā, tas nostrādāja. Mājnieku aizsargi vairākas reizes darbojās nepārliecinoši, un spēles 11 minūtē to lieliski izmantoja tukumnieki. Rūdolfs Reingolcs tika pie bumbas viesu laukuma pusē, un ar piespēli soda laukumā atrada tur ieskrienošo Ikuto Gomi.

Japāņu spēlētājs bija nekļūdīgs, un atklāja šīs spēles rezultātu. Kā vēlāk izrādījās, šie arī bija vienīgie vārti, kuri tika gūti un arī ieskaitīti. Mūsu komanda līdz ar to izcīnīja pirmo uzvaru 2022.gada Optibet Virslīga čempionātā, apsveicam.” Ja runājam par spēli, tad tie, kas to skatījās jau redzēja, ka tuvojoties spēles izskaņai nedaudz “nosēdāmies”. Lai vai kā, bet šoreiz par visu svarīgāks bija rezultāts, un bija jānotur nullīte aizmugurē. Neskatoties uz to, ka pieļāvām soda sitienu uz saviem vārtiem, tas netika realizēts. tas iedeva papildus adrenalīnu komandai un palielināja ticību šodienas uzvarai. Čaļi malači, noturējām līdz galam. Gan mēs, viss treneru kolektīvs, gan arī spēlētāji ir gandarīti par šīsdienas spēles rezultātu, tas noteikti iedos komandai papildus ticību saviem spēkiem, un kalpos kā motivācija nākamajās spēlēs. Pirmā uzvara Optibet Virslīga. Paldies visiem kas atbalstīja mūs šīsdienas spēlē, un tiekamies jau pirmdien Tukumā”, gandarījumu par izcīnīto pirmo uzvaru trenera karjerā neslēpa komandas galvenais treneris Kristaps Dišlers.
Nākamā spēle mūsu komandai jau nākamajā pirmdienā – 11.aprīlī, kad pie mums Tukumā viesosies Futbola klubs RFS. Spēles sākums 17.00.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *