Zaudējums spēles izskaņā!

02.04.

Šodien Ķeizarmeža sporta bāzē FK Tukums 2000 / Telms aizvadīja Optibet Virslīga trešās kārtas spēli, tiekoties ar “vietējo” FK AUDA komandu, kura šo sporta bāzi izmanto kā mājas spēļu aizvadīšanas vietu.

Pirmajā puslaikā abas komandas izveidoja labus vārtu gūšanas iespējas, bet, noslēguma sitieni neizdevās, un ja arī padevās, tad labi darbojās abu komandu vārtsargi. Būsim godīgi, laikam jau labākas iespējas bija Audas komandai. Interesantākie pirmā puslaika notikumi notika 35 minūtē, kad pēc centrējuma soda laukumā, neviens bumbai tā arī nepieskārās, un tā ielidoja mājnieku vārtos. Neticami, bet tiesnesis fiksēja aizmugures stāvokli. Otrajā spēles daļā mājnieki veidoja vairāk uzbrukumus uz mūsu vārtiem, bet izmantojot bīstamus pretuzbrukumus, spēlē turējās spriedze. Tā nedaudz atvēsinājās spēles 59 minūtē, kad abu komandu spēlētāji saņēma pa dzeltenajai kartītei, jo apzināts spēriens, sitiens pretiniekam, kuram nav bumba, jau nevar palikt nesodīts. Kā jau nereti gadās, spēles intrigas atrisinājums nāca pašā tās izskaņā, kad mājnieku spēlētāji izpildot stūra sitienu, arī guva šīs spēles vienīgos ieskaitītos vārtus. Ja censties skatīties neitrāli, cik nu iespējams, tad jā, mājnieki bija labāki šajā spēlē un arī laikam vairāk pelnījuši uzvarēt, bet sakiet ko gribiet, rūgtums iekšā paliek. Nekas, viss šis mūsu komandu norūda, un padara tikai stiprāku. Ja paskatīties uz šo visu no pozitīvās puses, tad jāatzīmē Ata Ozola pirmā spēle šajā sezonā. Bet nu protams, vislielākie sveicieni Niks Sliede – apsveicam ar debiju Optibet Virslīga !Nākamā spēle mūsu komandai jau nākamajā ceturtdienā, kad Salaspilī viesosimies pie SK Super Nova komandas.Ja kāds neredzēja spēli, pateicoties Sportacentrs.com to iespējams noskatīties šeit:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *