Daudz jaunatnes izlašu jaunumu !

23.03.

Sāksim ar dāmām. Uz Latvijas U-15 sieviešu izlases talantu skatu treniņu uzaicinātas divas FK Tukums 2000 pārstāves Santa Šaripo un Kristīne Godiņa. Vēlam dāmām veiksmi un nostiprināšanos izlasē.

Kā lielākais notikums izlašu sakarā noteikti jāpiemin Leonarda Čevera izsaukums un UEFA Eiropas U17 meistarsacīkšu kvalifikācijas elites raunda sacensību 2. grupas spēlēm Dānijā. Izlase jau savu pirmo spēli ir aizvadījusi, diemžēl Jurģa Pučinska trenētā Latvijas puišu valstsvienība sīvā cīņā ar 0 – 1 atzina Šveices komandas pārākumu. Leonards šajā spēlē atradās rezervē.

Kupli Tukuma futbols tika pārstāvēts Latvijas Futbola federācijas (LFF) Futbola akadēmijas sezonas talantu skatē, kur pulcējās U-14 (2008. dz.g.) un U-15 (2007. dz.g.) vecuma grupu jaunieši. Ar futbolistiem strādāja LFF Futbola akadēmijas galvenais treneris Aleksandrs Jeļisejevs ,kopā ar reģionālo izlašu un vārtsargu treneriem.U – 14 vecuma grupā izsaukumu saņēma Marko Ķere, Daniels Huberts Kaira, Alekss Petrovskis un Kārlis Jansons. U – 15 vecuma grupā Helvijs Joksts.Vēlam puišiem izturību un veiksmi demonstrējot savu meistarību laukumā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *