Pirmais šajā sezonā!

19.03.

Nevienam futbola draugam nav noslēpums, ka otrās kārtas spēlē, gan mēs, FK Tukums 2000 / Telms, gan mūsu šīsdienas pretinieki, izcīnījām katrs šīs sezonas pirmo punktu.

Spēle iesākās lieliski, pēc Oskara Rubeņa iespēles soda laukumā, viesi bumbu atvairīja, un Ibrahima Sow skaitā “šķērītē” atklāja šīs spēles rezultātu. Spēles devītajā minūtē, tas pats Oskars Rubenis , pēc tālas diognālas Rūdolfa Reingolca piespēles, vienatnē izrēķinājās ar viesu aizsargu un “ielika” bumbu tālajā vārtu devītniekā. Minūtes laikā mūsu komanda zaudēja vienu vārtus, un puslaika otrajā pusē uz tablo jau bija neizšķirts. Otrajā puslaikā abām komandām bija labas iespējas gūt arī trešos vārtus, bet šoreiz neizšķirts, un katrai vienībai pa punktam.

“Paldies, liels paldies skatītājiem, kas šajā drēgnajā laikā bija atnākuši uz mūsu pirmo mājas spēli. Es personīgi, un arī komandas puiši izsakām pateicību par atbalstu, jo mēs, ja būsim atklāti, spēlējam Jums! Ja runājam par spēli, tad rezultāts laikam ir taisnīgs šoreiz, jo bez punktiem šodien varēja palikt abas komandas. Laikam ar rezultātu esmu apmierināts, ar spēli gan nē, jo pieļāvām pārāk daudz kļūdu un neprecizitāšu. Bet apzinos, ka esam jauna komanda Virslīgā, un domāju, ka ar katru nākamo spēli, paliksim tikai un vienīgi labāki kā komanda”, tā komandas treneris Krsitaps Dišlers pēc šodienas spēles.

Nākamā mājas spēle mūsu komandai tikai 11.aprlī, kad Tukumā viesosies patreizējā čempionvienība RFS.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *