Aiziet !

05.03.

Šodien Rīgā, jaunajā RFS kluba mājvietā, aizvadījām pēdējo pirmssezonas pārbaudes spēli, tiekoties ar pašreizējo čempionvienību RFS. Protams, futbola ļaudis sapratīs, ka šīm komandām mērķi gaidāmajā futbola sezonā būs atšķirīgi, tāpēc esam gandarīti par aizvadīto pirmssezonas sagatavošanos, un to, ka sagatavošanos noslēdzām ar šādu ļoti spēcīgu pretinieku. Nenoliedzami Rīgas komandai piederēja spēles pārsvars, kā arī spēlējot pret šādu komandu, labi varēja redzēt mūsu komandas vietas, kas vēl līdz sezonai jāpastiprina. Tas nemazināja spēles intensitāti, un jāatdzīst, ka visas spēles 90 minūtes tikai aizvadītas ar lielu intensitāti un labu pašatdevi. Mājnieki katrā puslaikā guva pa dieviem vārtiem, un lai arī 0 – 4 liekas liels zaudējums, kopumā šī spēle vērtējama pozitīvi. Pēdējā pārbaudē mūsu komandā piedalījās liels skaits mūsu spēlētāju, un lai arī vārtus neizdevās gūt, Virslīgas ātrumus izbaudīja visi.

Pirmā 2022.gada Optibet Virslīga spēle mūsu komandai jau nākamajā svētdienā, kad izbraukumā viesosimies pie BFC Daugavpils komandas. Vēlam veiksmi!Ar vairogu, vai uz tā !

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *