Futbols Igaunijā !

15.02.

Pagājušās nedēļas nogalē, FK Tukums 2000 / TSS U – 14 komanda aizvadīja pārbaudes turnīrā “Reval Cup” 2022 Igaunijas galvaspilsētā Tallinā. Kopumā turnīram dalību bija pieteikušas desmit komandas, kuras tad tika sadalītas divās apakšgrupās.

Spēļu rezultāti apakšgrupā:

FK Tukums 2000/TSS – FC Tallinn DM 3 – 1

JK Tallinna Kalev – FK Tukums 2000/TSS 1 – 0

FK Tukums 2000/TSS – Rae Spordikool/Raasiku FC Joker 1 – 1

JK Tammeka – FK Tukums 2000/TSS 2 – 0

Šāds sniegums mūsējos ierindoja apakšgrupas ceturtajā vietā, un izslēgšanā cīņu par 7/8 vietu. Šajā spēlē pret Nõmme Kalju FC, pārāki izrādījās tukumnieki 4 – 2. Par visa turnīra uzvarētājiem kļuva Rae Spordikool/Raasiku FC Joker komanda.

“Lielisks turnīrs, paldies organizatoriem par to. Lai arī mūsu komandas sastāvs šim turnīram nebija tas pats spēcīgākais, tam bija dažādi apstākļi, bet kā sagatavošanās posms, šī bija lieliska pieredze”. Jāatzīmē, ka Igaunijā čempionāts rit pilnā sparā, un viņiem šis ir starpsezonas posms. “Uzskatu, ka nostartējām labi, jo šajā turnīrā uzsvaru noteikti nelikām uz rezultāta sasniegšanu, bet uz spēļu prakses, spēļu “garšas” atgūšanu pēc ilgās pauzes”, apmierināts ar redzēto laukumā bija komandas treneris Atis Kovaļovs.Vēlam veiksmi nākamajās sacensībās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *