2021.gads aizvadīts, laimīgu Jauno 2022.gadu !!!

31.12.

Kā nereti notiek, gada nogale ir labākais brīdis lai atskatītos uz iepriekšējā gadā paveikto un sadarīto, tā arī darīsim mēs.

Pirms atskatīties uz aizvadītās sezonas mūsu kluba komandu sportisko sniegumu, vēlamies informēt par lieliskām ziņām kluba stratēģijas īstenošanā. 2021.gadā deviņi !!! mūsu kluba pārstāvji, ir veiksmīgi nokārtojuši C – LFF kategorijas treneru licences, un liela daļa no viņiem jau aktīvi piedalās kluba treneru darbā. Papildus tam, vairāki no viņiem savu nākotni ar futbolu domā saistīt gana cieši, jo futbola trenera amatu apgūst Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā.

2021.gada sezonā galvenā FK Tukums 2000 / TSS komanda piedalījās Futbola Pirmā līga čempionātā. Lai arī čempionāts netika pabeigts visiem zināmu iemeslu dēļ, mūsējie izcīnīja otro vietu, un tiesības piedalīties 2022.gada Optibet Virslīga čempionātā. Kopumā komanda aizvadīja 14 spēles, izcīnot astoņas uzvaras, 4 reizes atskanot fināla signālam uzvarētājs palika nenoskaidrots, un 2 zaudējumi. Šeit gan jāatzīmē, ka šajā sezonā komanda galveno uzsvaru lika uz saviem, vietējiem spēlētājiem, patreizējiem audzēkņiem un tiem, kas jau iepriekš bijuši mūsu kluba sistēmā. Protams neiztikām bez papildspēkiem, gan vietējiem, gan ārvalstu. Bet būsim godīgi, ja sezonā, kad pirmo reizi izcīnījām ceļu uz Latvijas futbola eliti pirmās vijoles komandā spēlēja viesspēlētāji, tad šoreiz, lielākais nopelns pašmāju spēlētājiem. Patīkams fakts, ka pirmajā komandā savas debijas sezonas gaitā piedzīvoja vairāki jaunatnes komandu spēlētāji, lielākā daļa kuri cīnījās vēl savā U – 16 čempionātā. Ar top trīs komandām paspējām aizvadīt trīs spēles, un kas interesanti, visas trīs spēles noslēdzās neizšķirti. Liekas ka šis arī ir spilgtākais apzīmējums tam, ka esam pelnījuši atgriezties mūsu zemes futbola stiprākajā saimē. Tiekamies 2022.gada čempionātā!!!

2021.gadā FK Tukums 2000 pieteica arī komandu sieviešu pirmās līgas čempionātā, un rezultāts iepriecinošs, ceturtā vieta! Arī šis čempionāts tika pārtraukts priekšlaicīgi, komandām paspējot aizvadīt astoņas spēļu kārtas. Šajā sezonā dāmām sešas uzvaras un piedzīvoti divi zaudējumi.

U – 18 komanda piedalījās Elites grupā, un lai gan seši zaudējumi pret divām uzvarām no malas izskatās vājš sniegums, tam tā notikt bija iemesls. Lai arī zaudējumi daudz, daudzi no tiem bija ļoti spraigās cīņās, ar vienu vai divu vārtu starpību. Protams spēle aizmirstās, bet rezultāti paliek, bet ja uz šo čempionātu palūkojamies no attīstības viedokļa, tad priecē fakts, ka šo čempionāta smaguma nešanā liela artava mūsu U – 16 komandas spēlētājiem, kas šādi krāja tik nepieciešamo pieredzi.

U-16 komanda piedalījās Elites grupā, izcīnot sesto vietu. Komanda izcīnīja trīs uzvaras, trīs reizes cīnījās neizšķirti, un piedzīvoja septiņas neveiksmes. Šī vecuma jauniešiem bija iespējams lielākā futbola slodze, jo daudzi piedalījās gan U – 16, Gan U – 18, gan Pirmās līgas čempionātos. Jāatzīmē, ka šī vecuma komanda ir spējusi izveidoties par labu, kaujas spējīgu sastāvu, kuriem tikai jākrāj pieredze un spēļu prakse. Kā min komandas treneri, šī vecuma puišos ir labs potenciāls, galvenais turpināt cītīgi strādāt un trenēties.

U – 15 komanda piedalījās Meistarīgas grupas čempionātā, un izcīnīja trešo vietu. Komanda saīsinātajā čempionātā izcīnīja sešas uzvaras, vienu reizi uzvarētājs netika noskaidrots, un piedzīvoja četrus zaudējumus. Ticam, ka šī vecuma komandai viss vēl ir priekšā, un strādājot treniņos ir iespējas sasniegt augstākus mērķus.

U – 14 komanda piedalījās Meistarīgas grupas čempionātā, izcīnot divas uzvaras un piedzīvojot astoņas neveiksmes. Visticamāk, ka šī vecuma komanda tā arī neatvērās lielajā futbolā, spēlēs gāja kā pa kalniem, labs sniegums mijās ar neizteiksmīgu spēli. Kopumā komandai ir kur attīstīties, un ticam, ka tā tas arī notiksies, atliek puišiem tikai noticēt pašiem sev, un turpināt darbu treniņprocesā.

U – 13 komanda piedalījās Elites grupā, kur savā Rietumu 2.grupā izcīnīja otro vietu. Piecas uzvaras, viens neizšķirts un divas neveiksmes. Pārspēlēs, par tiesībām 2022.gadā startēt Elites grupā, komanda saglabāja tik nepieciešamo ceturto vietu, un arī nākamajā sezonā cīnīsies Elites grupā, kopā ar šī vecuma spēcīgākajiem futbolistiem mūsu valstī. Ticam, ka šī vecuma komanda mums sagādās vēl daudz prieka brīžus.

U – 12 komanda Zemgales kausa izcīņā cīnījās neveiksmīgi. B grupā izcīnot ceturto vietu, ceļš uz finālturnīru bija slēgts. Šī komanda iespējams nesa šī gada lielāko vilšanos, jo spēle vienkārši neaizgāja, kaut kas nesanāca. Turpinājumā, jau lielajā futbolā, ticam, ka viss mainīsies un komanda parādīs savu patieso spēku. Vēlam izdošanos !!!

U – 11 komanda Zemgales kausa izcīņā vienkārši dominēja savā vecumā. Savā apakšgrupā izcīnītas visas uzvaras, tāds pat sniegums arī finālā. Trīs spēlēs trīs uzvaras, vārtu attiecība 11 – 1, un pelnītas zelta godalgas.

U – 10 komanda Zemgales kausa izcīņā kopumā startēja veiksmīgi. Apakšgrupā četras uzvaras un viena neveiksme, līdzīgs sniegums arī finālā. Viena neveiksme neļāva kaklā kārt zelta medaļas, bija jāpriecājas par sudraba godalgām, un jābruņojas ar apņēmību nākamajā gadā spert to pēdējo soli augšup.

U – 9 komanda Zemgales kausa pirmās kārtas cīņās nepiedalījās, jo pretinieki neieradās !!! uz sabraukuma spēlēm. Finālturnīrā, trīs spēlēs trīs uzvaras, 15 gūti vārti, vieni ielaisti, un pelnītas zelta godalgas. Galvenais cītīgi turpināt iesākto darbiņu, un neapstāties pie sasniegtā.

WU – 14 komandas dāmas, spēlējot kopā ar Talsu kluba spēlētājām piedalījās Elites čempionātā, kurā izcīnīja sesto vietu. Arī šis čempionāts netika pabeigts, jo tika aizvadītas tikai sešas spēles.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *