Izdošanos Krister !

10.11.

Šodien Turcijā, Eiropas čempionāta kvalifikācijas kārtas turnīru iesāka Latvija U – 19 valstsvienība, kuras sastāvā starta vienpadsmitniekā devās arī FK Tukums 2000 spēlētājs Kristers Penkevics.

Pirmajā spēlē mūsu jaunieši piedzīvoja minimālu zaudējumu 0 – 1 pret Rumānijas vienaudžiem. Par pirmajiem iespaidiem turnīrā jautājām Kristeram.”Šodien aizvadījām pirmo spēli pret vienaudžiem no Rumānijas. Diemžēl šajā spēlē zaudējām ar 0 – 1. Spēli sākām ļoti labi, principā visu spēli bijām labāki par viņiem, dominējām laukumā, bet kaut kur, īpašu uzbrukumu noslēgumos, pietrūka veiksmes, lai realizētu savus momentus. Es šajā spēlē spēlēju kā malējais pussargs, kas man ir mazliet neierasta pozīcija, jo klubā ikdienā spēlēju kā vidējais pussargs. Bija jāpielāgojas, protams spēlēju tur kur treneris mani redz labā. Diemžēl komandas biedram neizdevās realizēt divus 11m soda sitienus, kas noteikti varēja arī mainīt spēles iznākumu, bet paši arī nerealizējām iespējas. Par savu sniegumu nevaru īsti neko komentēt, un teikt ko labu, jo tomēr zaudējam šo spēli. Šajā spēlē piedalījos 80. minūtes, pēc tam tiku nomainīts. Nākamā spēle mums būs pret mājniekiem, turkiem, jānospēlē labi un jācenšas maksimāli izpildīt treneru uzdoto spēles plānu, tad domāju, ka mums ir izredzes. Domāju, ka esam fiziski spēcīgāki par viņiem, bet tehnikas ziņā mums kaut kas pietrūkst. Kā komanda cīnīsimies par katru centimetru, lai realizētu iespēju tikt nākošajā kārtā!”

Vēlam Kristeram izdošanos nākamajās Latvijas U – 19 izlases cīņās, un vēlam, lai mūsu komandai izdodas izkļūt no apakšgrupas.

foto LFF.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *