Uzvara izbraukumā !

16.10.

Šodien, turpinoties Futbola Pirmā līga čempionātam, kārtējo spēli aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS, viesojoties Vidzemē, pie FK Smiltene.

Pārliecinošs spēles sākums izdevās mūsu komandai, jo jau spēles 8 minūtē vārtus guva Dongyoo Kim. Spēlei iesilstot, ar vien vairāk un pārliecinošāk laukumā izskatījās mūsu komanda. Pirmā puslaika otrajā daļā mūsu vīri realizēja trīs no daudzajām vārtu gūšanas iespējām, iesākumā to izdarīja Einārs Blumers, pēc pāris minūtēm Richards Korzāns, un puslaika izskaņā Kaspars Anmanis. Lai arī vieni vārti tika arī zaudēti, būsim godīgi, spēles uzvarētājs jau bija gana spilgti iezīmējies pirmā puslaika laikā.Otrajā puslaikā mūsu komanda turpināja dominēt laukumā, un guva vēl divus bezatbildes vārtus. Otrie vārti Einārs Blumers, un precīzs otrais sitiens arī Richards Korzāns.Papildus, apsveicam mūsu komandas spēlētājus, kuri piedzīvoja savas debijas pirmās līgas komandas sastāvā. Sveicieni Renardam Ūdrim un Martinam Štālam. Lai arī rezultāts gana iespaidīgs, būsim godīgi, un uzslavēsim smilteniešus, kuri tomēr spēlēja krietni novājinātu sastāvu, jo jauni sanitārie ierobežojumi viņu komandu bija ietekmējuši vairāk par mūsu komandu.”Gatavojāmies smagai izbraukuma spēlei, kura bija jau trešā izbraukumā pēc kārtas. Pārliecinoši uzvarējām, jo mājniekiem jaunie ierobežojumi bija paretinājuši spēlētāju rindas, un arī vārtos stājās laukuma spēlētājs, visu cieņu. Ja par spēli, tad izdevās vieglāk kā biju gaidījis. Lai arī sešus vārtus iesitām, esmu nedaudz neapmierināts par divām lietām, par ielaistajiem vārtiem un par nerealizētajām iespējām, kuras šodien tiešām bija daudz. Bet ja atskatāmies uz pēdējām spēlēm, tad esmu gandarīts, jo no trīs izbraukuma spēlēm esam mājās pārveduši deviņus punktus, tātad viss kārtībā. Apsveicu arī jaunos čaļus ar debiju, protams, vēl daudz kur pielikt, bet debija ir un paliek debija. Nevar vēlēties lai debijas reizē viss padodas un iet no rokas, bet varu novēlēt jaunajiem, būt drošākiem un sportiski “nekaunīgākiem”, tad viss būs. Izmantojot izdevību, gribētu uzaicināt visus mūsu atbalstītājus uz nākamajām mājas spēlēm, jo Jūsu atbalsts mums būs svarīgs. Tiekamies Pauzera pļavās nākamajā sestdienā”, pozitīvs par komandas sniegumu bija komandas galvenais treneris Kristaps Dišlers.Nākamā spēle mūsu komandai 23.oktobrī, kad Tukumā viesosies Albatroz SC / FS Jelgava. Spēles sākums 15.00

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *