BFK Salaspils kausa izcīņā !

11.10.

Vakar, 2011.gadā dzimušie FK Tukums 2000 / TSS komandas zēni devās uz futbola turnīru Salaspilī. Mūsu puiši tika sadalīti divās komandās, lai visi tiktu pie spēlēšanas, un visi krātu tik nepieciešamo pitredzi tālākajās futbola gaitās.

FK Tukums 2000 / TSS B komanda, kurā zēniem pieredzes nadaudz mazāk, ar 0 – 4 piekāpās RFS 1 komandas zēniem. 1-5 neveiksme pret Super nova Sigulda komandu, un tik nepateicīgais 0 – 1 pret JDFS Alberts. Turpinājumā arī neveiksme pret Dinamo Rīga 2 komandu, un zaudējums 0 – 2 arī noslēdzošajā spēlē pret vienaudžiem no Dobeles.

FK Tukums 2000 / TSS A komandai veicās labāk. Pirmajā spēlē nerealizējot daudzās iespējas tikai 2 – 0 uzvarēti dobelnieki. Turpinājumā sīvā cīņā 1 – 0 uzvara pār Dinamo Rīga pirmo komandu, tad tāda pat minimāla, tikai neveiksme, pret RFS 2 zēniem. Apakšgrupu noslēgumā 3 – 1 pārspēti Super Nova Vangaži, un spēlē par trešo vietu, 2 – 0 sausā uzvara pār Super Nova Sigulda.Apsveicam komandas ar sasniegtajiem rezultātiem, un ja nu kādam liekas, ka veicās ne tik labi kā pārējiem, tad šis ir īstais brīdis treniņos strādāt vēl cītīgāk, un trenēties ar lielāku pašatdevi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *