Uzvara izbraukumā !

09.10.

Šodien, kārtējo Futbola Pirmā līga čempionāta spēli aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS komanda, viesojoties Grobiņā. Spēle, lai arī jau ir oktobris, notika uz dabīgā zālāja laukuma, bet kā jau teiciens skan: laukums vienāds un bumba apaļa.

Pēc nedaudz bikla iesākuma, laukumā ar vien vairāk iezīmējās mūsu komandas pārsvars. Un lai arī spēles sākumā to sākumā vārtu guvumos neizdevās pārvērst, bija skaidrs, tukumnieki atbraukuši ar nopietniem mērķiem. Pirmajā puslaikā spēle aizritēja pārsvarā laukuma vidus daļā, un ja mūsu komandai vārtu gūšanas momentiņi veidojās, tad mājniekiem nē. Puslaika izskaņā Raens Tālbergs spēcīgu piespēli soda laukumā noslēdza Kristers Eduards Švāns, 1 – 0 puslaikā. Spēles otrajā daļā spēles gaita nemainījās, mūsu komanda uzbruka bīstamāk, un mājnieki vairāk domāja par savu savu vārtu drošību, ne par uzbrukumu. gandrīz jau puslaika vidū, ar vairākiem mūsu uzbrucēja sitieniem tika galā vārtu konstrukcija un viņas sargātājs, bet pēdējo vārdu teica Renards Krišjānis palielinot tukumnieku pārsvaru. Pēc otrajiem vārtiem mūsējie “kā pacēlās spārnos”, un bija jūtams īsts komandas gars. Richards Korzāns tika neatļauti apturēts viesu soda laukumā, un pats Ričards arī realizēja 11 m sitienu, 3 – 0 un arī vēl trīs punkti turnīra tabulā.

“Prieks par čaļiem, paldies par spēli. lai arī pēc nolikuma bija iespēja pārcelt šo spēli, to nedarījām, un tieši tāpēc šodien varu būt lepns par savu komandu, nospēlējām nedaudz pamainot spēles zīmējumu, jo gatavojāmies smagai spēlei. Šodien bijām labāki un nedaudz ātrāki par mājniekiem lielākajā daļā divcīņu, kā arī aizsardzība darbojās nevainojami. Protams, pēc ne īpaši rezultatīvajām iepriekšējām spēlēm, esmu arī gandarīts par trīs vārtiem. Kopumā šodien aizvadījām labu spēli, iztikām bez traumām, un trīs mūsu U 19 izlašniekiem, kuri aizvada nometnes mūsu un Lietuvas izlasēs. Protams pats galvenais ir kārtējie trīs punkti mūsu krājkasītē, un cīņas turpināšana par uzvaru pirmajā līgā”, ar prieku komandas treneris Kristaps Dišlers.

Nākamā spēle mūsu komandai atkal izbraukumā, dosimies uz Vidzemi, ciemos pie FK Smiltene.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *