Uzvara izbraukumā!

03.10.

Vakar kārtējo Futbola Pirmā līga čempionāta spēli aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS komanda, izbraukumā tiekoties ar JDFS Alberts.

Zinot saspringto situāciju turnīra tabulas kopvērtējumā, katrai komanda tuvojoties sezonas izskaņai katrs punkts ir no svara. Lai arī, skatoties turnīra tabulā mūsu komanda atrodas augstāk, līdzīgi kā iepriekš, sezonas izskaņā spēles ir līdzīgas un ļoti saspringtas. Izņēmums nebija arī šī spēle, kas galarezultātā izvērtās par vienu vārtu spēli. Spēles pirmais puslaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu. Otrā puslaika pirmajās 10 minūtēs, pēc korejiešu viesspēlētāja centrējuma, neatveramu sitienu ar galvu izdarīja Kristers Eduards Švāns, gūstot tik vērtīgos vārtus. Aptuveni desmit minūtes vēlāk, viesi nopelnīja tiesības izpildīt 11m soda sitienu. Darius Kublickas šo sitienu tvēra, tādejādi saglabājot tik nepieciešamo pārsvaru. Spēles turpinājumā vārti vairs netika gūti, nosargājot tik vērtīgo uzvaru. “Smaga spēle, smaga rudens spēle. Spēlējot tik vēlas spēles rudenī uz dabīgā laukuma, skaistu futbolu nesagaidīsi, tā arī šī spēle, noteikti, ka nebija tā skatāmākā. Paldies čaļiem par 0 aizmugurē, lai arī bija viena kļūda, bet vārtsarga labā spēle to laboja. Kopumā esmu apmierināts ar spēles iznākumu, arī ar spēles plāna izpildīšanu aizsardzībā, paliekot sausā, ne ko labāku aizsardzībā nevar vēlēties. Jāpieliek pie uzbrukuma čempionāta izskaņā, un tad jau cerams uzdevums tiks izpildīts. Šobrīd mums priekšā divi smagi tālie izbraukumi uz Grobiņu un Smilteni, tad jau atgriezīsimies mājās. Paldies čaļiem par trīs punktiem tabulā”, pateicīgs spēlētājiem bija komandas galvenais treneris Kristaps Dišlers.Nākamā spēle mūsu komandai 9.oktobrī, kad viesosimies Grobiņā, pie vietējā Grobiņas SC.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *