Neizšķirts pret līderiem .

18.09.

Šodien Ķekavā, pie Futbola Pirmā līga turnīra līdervienības FK AUDA viesojās mūsu komanda, kura turnīra tabulā atrodas otrajā vietā.

Spēles sākumā, savu skatītāju priekšā aktīvāk iesāka mājnieki. Spēles pirmajā daļā, mūsu komanda spēlēja kā “iemiguši”, un bīstami momenti veidojās tikai mūsu laukuma pusē, un visai loģisks bija arī noslēgums. Spēles 17 minūtē mājnieki atklāja spēles rezultātu. Pēc vārtu zaudēšanas, spēles raksturs lēnām sāka mainīties, un spēle izlīdzinājās. Tukumnieki uzbruka aktīvāk un līdz ar to nopelnīja arī vairākas standartsituācijas. Spēles 37 minūtē stūra sitiens netika centrēts soda laukumā, bet izspēlēts, un no metriem 25 ar kārtīgu “lielgabala” šāvienu, rezultātu izlīdzināja Kaspars Anmanis. 1 – 1 puslaikā. Otrajā puslaika sākumā, pēc pirmajām biklajām minūtēm, spēle aizgāja uz abiem vārtiem, totālais futbols. Tuvojoties otrā puslaika vidum, un līdz ar to spēles izskaņai, spēle kļuva piesardzīgāka, komandas apzinājās, ka zaudētie vārti visticamāk arī izšķirs spēles likteni. Otrā puslaika bīstamākais moments, minūtes 5 pirms spēles beigām, bija pie mājnieku vārtiem, kad vārtu pārliknis glāba mājniekus no vārtu zaudējuma. Galarezultātā kaujiniecisks neizšķirts 1 – 1. Nākamā spēle mūsu komandai jau nākamajā sestdienā, kad Tukums viesosies Saldus SS / Leevon komanda. Spēle tiks aizvadīta uz mākslīgā seguma laukuma Pauzera pļavās, spēles sākums 17.00.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *